M.Prodanui uždrausta bokso ringe pasirodyti su gimtosios Ukrainos vėliava (5)

2022.06.23 13:19
Maksimas Prodanas | Instagram.com nuotr

Maksimas Prodanas | Instagram.com nuotr

 Ukrainoje gimęs, Rumunijai atstovaujantis ir Italijoje gyvenantis 29-erių profesionalus boksininkas Maksimas Prodanas (19-2-1, 15 nokautų) atskleidė, kad bokso turnyro organizatoriai jam uždraudė į ringą eiti su Ukrainos vėliava.

„Norėjau eiti į ringą su Ukrainos vėliavą ir jie man tai uždraudė. Taip pat neleido pasirinkti norimos dainos. Jie tik man aiškino, kad tai būtų politinis gestas ir kad politikos negalima maišyti su sportu. Dėl to kovai specialiai pasirinkau mėlynai geltonus šortus“, - sakė M.Prodanas.

Ukrainoje gimęs kovotojas nepralaimėjo pirmųjų 20 karjeros kovų, bet dvejos pastarosios jo dvikovos baigėsi pralaimėjimais. Pernai jis turėjo galimybę tapti IBF pusvidutinio svorio kategorijos tarptautiniu čempionu, tačiau tada skirtingu teisėjų sprendimu nusileido Florianui Marku.

M.Prodanas – ne vienintelis kovotojas, kuriam uždrausta pasirodyti su Ukrainos vėliava ir kitais simboliais. Akropolio taurės turnyre ukrainiečiui Matvejui Ražbai buvo liepta nusivilkti vyšyvanką ir nusiimti kazokų kepurę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų