A.Alvarez nuo mirties išgelbėjo žaibiška trenerės reakcija: ištraukė nualpusią sportininkę iš baseino (3)

2022.06.23 13:02
Anita Alvarez | Scanpix nuotr.

Anita Alvarez | Scanpix nuotr.

 Budapešte (Vengrija) vykstantį pasaulio dailiojo plaukimo čempionatą galėjo paženklinti tragedija, jei ne žaibiška trenerės reakcija.

Moterų laisvosios programos finale amerikietė Anita Alvarez atliko savo pasirodymą ir iš karto po jo prarado sąmonę. Ji nugrimzdo į baseino dugną, o gelbėtojai į tai ilgai nereagavo. Tuomet veiksmų ėmėsi A.Alvarez trenerė Andrea Fuentes. Ji įšoko į baseiną ir ištraukė savo auklėtinę, taip išgelbėdama ją nuo mirties.

Ištrauktai sportininkei šalia baseino buvo suteikta pirmoji pagalba. Vėliau ji neštuvais išgabenta iš arenos. Laimei, vėliau A.Alvarez atsigavo ir pasijautė geriau.

Tai nebuvo pirmas kartas, kai A.Fuentes teko gelbėti savo auklėtinę. Pernai olimpinėje atrankoje A.Fuentes jau gelbėjo A.Alvarez ir kitą JAV dailiojo plaukimo atstovę Lindi Schroeder.

„Anita dabar jaučiasi daug geriau. Žinoma, išgąsčio buvo nemažai. Vėl šokau į vandenį, kai pamačiau, kad niekas nesiruošia jos gelbėti, kad gelbėtojai į tai net nereaguoja. Buvau išsigandusi, nes ji nekvėpavo, bet dabar ji atsigavo. Jai reikia poilsio“, - sakė A.Fuentes.

A.Alvarez pasirodymą teisėjai įvertino 87.6333 balo ir jai skyrė 7-ą vietą finale.

JAV dailiojo plaukimo federacija dar svarsto, ar leisti A.Alvarez startuoti penktadienį vyksiančiose komandinėse varžybose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų