„Inter“ ultros įspėjo R.Lukaku: reikalauja po išdavystės vėl užsitarnauti pagarbą

2022.06.23 10:20
Romelu Lukaku | Scanpix nuotr.

Romelu Lukaku | Scanpix nuotr.

„The Athletic“ žurnalistas Davidas Ornsteinas šią savaitę pranešė, kad Londono „Chelsea“ pasiekė susitarimą su Milano „Inter“ dėl Romelu Lukaku nuomos. Visgi Italijos klubo ištikimiausių gerbėjų grupuotė teigia, kad dar neatleido belgui už jo išdavystę.

„Niekas neturėtų eiti jo pasveikinti su skarelėmis ar vėliavomis iš „Curva“. Viskas, kas ateityje bus padaryta jo atžvilgiu, turės būti užsitarnauta žaidimu aikštėje su nuolankumu ir išlietu prakaitu.

Jis buvo palaikomas, su juo buvo elgiamasi kaip su karaliumi, dabar jis yra toks kaip daugelis. Niekada nešvęsime prieš R.Lukaku, jei jis vėl vilkės „Inter“ marškinėlius.

Mes atkreipiame dėmesį į R.Lukaku išdavystę, buvome labai nusivylę. Žaidėjui tokie dalykai gali būti atleisti tik laikui bėgant“,- teigia „Inter“ gerbėjai.

Priminsime, jog R.Lukaku rungtyniavo „Inter“ gretose 2019-2021 metų laikotarpiu. Visgi pastarasis praėjusių metų vasarą persikėlė iš „Inter“ į „Chelsea“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų