-

J.Lasickas ir R.Baravykas debiutavo naujuose klubuose, RFS patyrė sutriuškinimą kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2022.06.23 02:39
Justas Lasickas | Organizatorių nuotr.

Rumunijos Klužo „Universitatea Cluj“ trečiadienį debiutavo Rolandas Baravykas. Krašto gynėjas žaidė draugiškose rungtynėse prieš Klužo „Sanatatea“ ekipą ir padėjo savo klubui laimėti rezultatu 9:2.

R.Baravykas aikštėje pasirodė po pertraukos, kuomet rezultatas dar buvo lygus 2:2, bet antrajame kėlinyje lietuvio klubas pelnė net 7 įvarčius.

Savo debiuto naujame klube sulaukė ir Justas Lasickas. Lietuvis Liublianos „Olimpija“ gretose žaidė nuo 83 minutės bei padėjo savo klubui draugiškose rungtynėse 2:0 įveikti Serbijos „Backa Topola“ ekipą.

Tuo metu Latvijos lygoje skaudų pralaimėjimą patyrė Rygos RFS klubas. RFS išvykoje net 0:4 nusileido lygos lyderiams „Valmiera“ klubui.

RFS vartus gynė Vytautas Černiauskas, kuris visus keturis kartus nuginkluotas buvo antro kėlinio metu Tuo metu saugas Karolis Uzėla RFS klubui negalėjo padėti dėl raudonos kortelės.

V.Černiauskas šiose rungtynėse atrėmė dar tris varžovų smūgius, o RFS po pralaimėjimo su 39 taškais nukrito į trečią vietą.

Tuo metu į Norvegijos taurės šešioliktfinalį žengė „Bryne“ klubas, kurio vartus gina Igoris Spiridonovas. „Bryne“ išvykoje 3:1 įveikė „Vidar“ futbolininkus.