C.Ronaldo apsauginis aplamdė prabangų portugalo „Bugatti Veyron“ automobilį (9)

2022.06.22 22:59
C.Ronaldo apsauginis aplamdė prabangų portugalo „Bugatti Veyron“ automobilį | Instagram.com nuotr

C.Ronaldo apsauginis aplamdė prabangų portugalo „Bugatti Veyron“ automobilį | Instagram.com nuotr

 Cristiano Ronaldo kartu su šeima prieš kurį laiką atvyko į Maljorkos salą (Ispanija), kur mėgaujasi atstogomis, leidžia laiką jachtoje, prabangioje viloje arba kalnuose.

Visgi, C.Ronaldo ramybę neseniai sutrikdė nemalonus incidentas. Pranešama, kad avarijoje buvo aplamdytas vienas prabangiausių portugalo turimų automobilių – „Bugatti Veyron“. Jo kaina siekia apie 2 mln. eurų.

„The Sun“ skelbia, kad apie 11 val. vietos laiku „Bugatti Veyron“ vairuotojas prarado automobilio kontrolę ir rėžėsi į gyvenamojo pastato sieną. Tiek siena, tiek automobilio priekis buvo gerokai aplamdyti.

Anot šaltinio, automobilį vairavo C.Ronaldo apsauginis. Nėra žinių apie tai, kad automobilyje galėjo būti kas nors iš C.Ronaldo šeimos narių. Taip pat pranešama, kad kiti automobiliai avarijoje nedalyvavo. Taip pat pranešama, kad automobilį vairavęs apsauginis sužeidimų išvengė.

Teigiama, kad apgadinto gyvenamojo namo savininkas jau susisiekė su C.Ronaldo ir portugalas jam pažadėjo padengti visus patirtus nuostolius.

Skaičiuojama, kad C.Ronaldo automobilių kolekcija yra verta apie 20 mln. eurų. Brangiausias jos eksponatas – „Bugatti Centodieci“ automobilis. Teigiama, kad tokių automobilių buvo pagaminta vos 10.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų