Su O.Usyku akis į akį susitikęs A.Joshua: „Pirmoje kovoje jis man išspardė užpakalį ir aš turiu tai priimti kaip vyras“ (2)

2022.06.22 18:38
Oleksandras Usykas ir Anthony Joshua | „Stop“ kadras

Oleksandras Usykas ir Anthony Joshua | „Stop“ kadras

 Neseniai buvo oficialiai patvirtinta, kad rugpjūčio 20-ą dieną Džidoje (Saudo Arabija) įvyks viena svarbiausių šių metų bokso kovų. Joje 35-erių ukrainietis Oleksandras Usykas (19-0, 13 nokautų) gins WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių pasaulio čempiono diržus prieš 32-ejų britą Anthony Joshua (24-2, 22 nokautai). Britas sieks revanšo už praėjusių metų rugsėjį, kai O.Usykas po 12 raundų kovos jį nugalėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Antradienį po ilgos pertraukos kovotojai vėl susitiko akis į akį. Saudo Arabijoje buvo surengta spaudos konferencija, skirta revanšinės kovos pristatymui.

„Kovų alkis niekur nedingo ir tai yra labai svarbu. Vis dar esu ypatingai motyvuotas. Gyvenime kartais nutinka blogų dalykų, bet jie praeina, o užsispyrimas, psichologinė tvirtybė ir stabilumas yra tos savybės, kurios lieka ilgam. Mes vis dar einame tuo keliu, kurio pabaigoje turėtų būti neginčijamo pasaulio čempiono statusas. Taip, šiame kelyje suklupau, bet krypties nepakeičiau. Su Dievo pagalba galiu vėl iškovoti 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų.

Pamenate pirmąją kovą su Ruizu? Turbūt daugelis tada matė, kad nebuvau 100 proc. pasiruošęs kovai, tačiau nesiskundžiau ir priėmiau tą pralaimėjimą kaip vyras. Jei aš laimiu kovą, tai einu toliau į priekį. Jei pralaimiu, tai neieškau pasiteisinimų ir toliau sunkiai dirbu. Kukliai reaguoju tiek į pergales, tiek į pralaimėjimus. Usykas kai kuriuose raunduose man išspardė užpakalį ir aš tai turiu priimti kaip vyras. Jei suklystu, kitų nekaltinu. Pasimokau iš savo klaidų ir grįžtu stipresnis. Praėjusį rugsėjį aš klydau, o Usykas pasirinko teisingą taktiką. Dabar turiu pasirūpinti, kad mūsų vaidmenys kovoje pasikeistų“, - sakė A.Joshua.

Britas šią kovą pasitinka su naujuoju treneriu Robertu Garcia, kuris aiškino, kad A.Joshua pralaimėjimą O.Usykui jau paliko praeityje ir dabar pasikeitė tiek kaip kovotojas, tiek kaip žmogus. R.Garcia patikino, kad A.Joshua bus pasiruošęs viskam, ką ringe pasiūlys O.Usykas.

Tuo tarpu O.Usykas, kaip įprasta, kalbėjo nedaug. Ukrainietis pažymėjo, kad labiausiai mėgsta „kalbėti“ kumščiais ringe.

„Visi žinote, kad Ukrainoje dabar sudėtinga situacija, bet mes darome tai, ką privalome. Su komanda sunkiai dirbame, kad pasiektume užsibrėžtus tikslus. Aš niekada nebuvau tas, kuris garsiai kalbėtų. Aš tiesiog sunkiai dirbu salėje. Tą darysiu ir toliau tol, kol ateis laikas kovai. Tada žengsiu į ringą ir pradžiuginsiu visus savo bokso įgūdžiais“, - teigė O.Usykas.

Tikimasi, kad šios kovos laimėtojas metų pabaigoje galės susitikti su Tysonu Fury dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso. Tiesa, IBF organizacijos reitingo lyderis kubietis Luisas Ortizas jau rugsėjo 4 d. kovos su buvusiu čempionu Andy Ruizu. Manoma, kad tos kovos laimėtojas gali būti kitas eilėje į kovą dėl IBF diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų