Porininkės nelaimė privertė ir A.Lukošiūtę trauktis iš dvejetų varžybų

2022.06.22 18:17
Andrė Lukošiūtė (Suomen Tennisliitto nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Andrė Lukošiūtė (Suomen Tennisliitto nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Tunise vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre šią savaitę dalyvauja ir 20-metė lietuvė Andrė Lukošiūtė (WTA-1195).

Trečiadienį lietuvė su kroate Mariana Dražič turėjo pradėti dvejetų varžybas. Pirmos pagal skirstymą turnyro poros laukė serbė Nikol Paleček ir čekė Zdena Šafarova. Visgi, šis mačas taip ir neįvyko, o pergalė be kovos atiteko serbei su čeke.

M.Dražič trečiadienį startavo vienetų varžybose, kur 2:6, 0:3 atsiliko nuo japonės Yukos Hosoki ir nebaigė mačo. Panašu, kad kroatė patyrė traumą, todėl negalėjo pasirodyti ir vėliau suplanuotose dvejetų varžybose.

A.Lukošiūtė Tunise dar tęs vienetų varžybas, kur jau pateko į aštuntfinalį. Dabar jos lauks ketvirtoji turnyro raketė – 18-metė kinė Xinxin Yao (WTA-739).

Tunise pasirodė ir lietuvių kilmės britė Kristina Paskauskas (WTA-1516). Ji įveikė vienetų kvalifikaciją, bet pralaimėjo pirmajame pagrindinio etapo rate. Taip pat jai nepavyko įveikti pirmojo dvejetų varžybų rato.

ITF serijos moterų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų