FutbolasLT_S01E36: Kėgliai Kaune, Barauskas Lenkijoje, Markevičius apie Be1, Čekavičius apie filmą

2022.06.22 12:54
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Centrine šviežiausios „FutbolasLT“ tinklalaidės pokalbių tema tapo po rinktinių pertraukėlės sugrįžusios Lietuvos futbolo A lygos kovos. 15 turas pažėrė netikėtumų: „Bangos“ pergalė prieš „Hegelmann“, „Džiugo“ lygiosios su „Sūduva“, taiki „Riterių“ bei „Šiaulių“ dvikovos baigtis, tad tinklalaidės kūrybinė grupė – žurnalistai Aurimas Budraitis ir Evaldas Gelumbauskas, bei komentatorius Naglis Miknevičius atsiraitoję rankoves ėmėsi ieškoti priežasčių.

Visgi bene daugiausiai dėmesio sulaukė bene mažiausiu netikėtumu tapęs „Kauno Žalgirio“ ir „Jonavos“ rungtynių rezultatas, o tiksliau – didelį šurmulį socialiniuose tinkluose sukėlę Jonavos futbolininkų veiksmai gynyboje. Analizuodamas gynėjų žaidimą N. Miknevičius netgi pasitelkė į pagalba vizualines priemones ir įtikinamai pademonstravo, kad kėgliai tam tikruose epizoduose būtų sužaidę geriau nei „Jonavos“ futbolininkai.

Aptarę A lygos lyderių „Panevėžio“ ir „Žalgirio“ lietaus mūšį „Aukštaitijos“ stadione, „FutbolasLT“ tinklalaidės komanda pasidalino 16 turo rezultatų spėjimais ir pasitikrino savo žinias tradicinėje rubrikoje „Pasakyk kad gudrus“. Buvo nemažai teisingų atsakymų, tačiau pasakyti šios sentencijos „Žaidė dvi komandos, žaidė futbolą“ autoriaus nesugebėjo nei Aurimas, nei Naglis.

Pabaigę su A lyga tinklalaidės dalyviai apžvelgė Lietuvos vaikų ir jaunimo čempionatų rezultatus, o apžvalgos vinimi tapo skambutis Kauno NFA BE1 akademijos vadovui Andriui Markevičiui. BE1 komandos, futbolininkai ir treneriai šį sezoną ne kartą buvo linksniuojami „FutbolasLT“ tinklalaidėje, dažniausiai vardijant drausmines nuobaudas, konfliktus ir nesusipratimus. A. Markevičiaus teigimu, emocijos yra neatsiejama visos akademijos kultūros ir pačio futbolo dalis, o dažnai akcentuojami NFA BE1 atstovų nusižengimai turėtų būti vertinami bendrame konstekste, įvardinant ir kitus tų konfliktinių situacijų dalyvius.

Išsamiai aptarę esminius su NFA BE1 susijusius įvykius ir išklausę A. Markevičiaus atsakymus bei paaiškinimus, „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai kibo į „Futbolo trupinius“ ir apžvelgė savaitės nutikimus Pirmoje, Antroje ir Moterų A lygose.

Smagiu tinklalaidės epizodu tapo pokalbis su legionieriaus karjerą Lenkijoje pradedančiu Dominyku Barausku. Pasikalbėjęs apie perėjimą į Meleco „Stal“ klubą, lūkesčius bei tikslus, E. Gelumbauskas priminė ir Lietuvos rinktinės pasirodymą Tautų lygos varžybose, ir lyg tarp kitko pasiteiravo, ar turėtų rinktinės treneris prisiimti atsakomybę ir pasitraukti. Dominykas į šį klausimą atsakė tiesiai ir šviesiai, nevyniodamas į vatą.

Paskutinėje tinklalaidės dalyje Aurimas, Naglis ir Evaldas prasibėgo žiūrovų klausimais, o vyšnia ant kreminio pyragaičio tapo neplanuotas Rimvydo Čekavičiaus skambutis bei jo metu paaiškėjusi visa tiesa apie „Žalgirio“ filmą!

0:00 Intro. Pozityvas

10:29 A lyga. 15 turo netikėtumai

30:22 „Jonava“ pelnėsi iš rungtynių ar ne?

44:21 Lyderių mūšis

51:03 MVP, LVP, Staigmena

54:36 Prognozės

1:02:21 „Atspėk, kad gudrus“

1:06:40 Jaunimo futbolo finišas

1:12:22 Andrius Markevičius – apie Be1 NFA pergales ir skandalus

1:38:44 Futbolo trupiniai

1:47:31 R.Čekavičius pats atsakė apie „Žalgirio“ filmą

1:50:00 Futbolo trupiniai

1:59:17 D.Barauskas: apie „Riterių“ etapą, rinktinę ir išvyką į „Ekstraklasą“

2:10:02 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA