A.Lipskis: „Be fanų esame lyg be kojų“

2022.06.22 12:36
Andrius Lipskis | Organizatorių nuotr.

Andrius Lipskis | Organizatorių nuotr.

 Ilgametis Telšių „Džiugo“ futbolininkas bei klubo techninis direktorius Andrius Lipskis užfiksavo 200 rungtynių ribą žaidžiant „Džiuge“. Prieš 15-ojo turo „Optibet A lygos“ rungtynes A. Lipskis buvo pagerbtas – jam iš klubo direktoriaus Martyno Armalio įteikti simboliniai marškinėliai bei didžiulės sirgalių ovacijos.

Visgi šventėms laiko nėra, nes šią savaitę telšiškiai sužais net dvejas čempionato rungtynes. Pirmosios prieš Vilniaus „Žalgirį“ įvyks rytoj, o sekmadienį namie sutiksime „Jonavos“ klubą.

fcdziugas.lt keliais žodžiais persimetė su komandos simboliu bei kviečia susipažinti su futbolininko mintimis.

Andriau, prieš rungtynes su „Sūduva“ buvai pagerbtas stadione, tau buvo įteikti simboliniai 200 rungtynių marškinėliai. Kaip reagavai į šį dėmesį?

Labai malonu iš klubo pusės. Turbūt buvau pirmasis futbolininkas Telšių „Džiuge“ pasiekęs 200 rungtynių ribą. Žinoma, jog malonu, tačiau tai tik skaičius. Tikiuosi, kad daug žaidėjų šiose lenktynėse mane aplenks.

Savaitgalio rungtynėse debiutavo ir naujasis komandos treneris Joao Prates. Kaip priėmėte strategą?

Sutikome gerai. Aikštėje matėsi, jog gerai priėmėme jo idėjas, intensyvumą. Stengiamės eiti į priekį, viskas gerai. Laikas pradėti rinkti taškus.

Antrajame kėlinyje prieš „Sūduva“ atrodė, jog net ir dominavote?

Vaikinai atidavė viskas jėgas, tikri šaunuoliai. Daug paprasčiau kalbėti, kai peržiūri video. Tačiau pagarba tiek žaidėjams, tiek ir treneriui. Tik į priekį.

Tai buvo pirmosios rungtynės pagrindiniame Telšių stadione, kaip patiko sirgalių palaikymas?

Daug kas sako, jog fanai yra 12-asis žaidėjas, tai yra visiška tiesa. Be fanų esame, kaip futbolininkai be kojų.

Trečiadienį susitiksite su „Optibet A lygos“ lyderiais. Ko galima laukti akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“?

Ruošiamės, analizuojame kiekvieną varžovą. Turėjome šiek tiek laiko dar geriau susipažinti su trenerio filosofija, todėl manau, kad galime pasiekti teigiamą rezultatą.

Rungtynės prieš Vilniaus „Žalgirį“ vyks LFF stadione, o jų pradžia 20 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų