Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovas: šiandien – pirmasis draugiškas mačas su broliais latviais (3)

2022.06.22 11:49
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovas | Organizatorių nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovas | Organizatorių nuotr.

 Ši vasara krepšinio sirgaliams padovanos daug gražių kovų, o jau šiandien, trečiadienį, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužais savo pirmąjį mačą. Kaip jau įprasta, šiame kelyje rinktinę lydės TV3 žiniasklaidos grupė.

„Simboliška, jog ši vasara, kai minime Lietuvos krepšinio šimtmetį, bus skirta antrajai mūsų religijai – jau nuo šiandien kviečiame žiūrovus palaikyti savo krepšininkus, kurie pasaulinėse arenose sieks istorinių žygių ir pergalių. Krepšinis kiekvienam lietuviui įkvepia tikėjimo, stiprybės, ir, svarbiausia, jau šimtmetį metų geba ne tik mus suvienyti, bet ir paversti nepalaužiamais. O kaip nuo lietuvių neatsiejamas krepšinis, taip nuo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės jau daugybę metų neatsiejama ir TV3 žiniasklaidos grupė. Palydime rinktinę svarbiausiose kovose, o savo žiūrovams visose savo valdomose platformose suteikiame galimybę rinktis, kaip šias rungtynes stebėti jiems pačiu patogiausiu būdu“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Šiandien prasideda pirmasis pasiruošimo Europos čempionatui etapas – lietuvių šį vakarą laukia pirmosios draugiškos rungtynės su broliais latviais Rygoje.

Iki mačo likus kelioms akimirkoms, vyriausiasis rinktinės treneris Kazys Maksvytis atskleidžia, kokį tikslą rinktinė sau kelia šiandien. „Žaidžiant bet kokias rungtynes, norisi jas laimėti, bet pagrindinis šiandienos tikslas yra pasiruošti artėjančioms oficialioms rungtynėms. Turėjome savaitę treniruočių, pasibandėme kelias gynybos ir puolimo sistemas, ir bandysime stoti į kovą“, – sako jis.

Savo pasiruošimą rungtynėms nuo birželio 16 dienos lietuviai jau pradėjo pirmojoje treniruočių stovykloje. Čia atvyko ir pirmosiose draugiškose bei oficialiose rungtynėse dalyvaus – Arnas Velička, Arnoldas Kulboka, Benas Griciūnas, Donatas Sebeckis, Eigirdas Žukauskas, Gytis Masiulis, Gytis Radzevičius, Ignas Brazdeikis, Karolis Lukošiūnas, Laurynas Birutis, Marius Grigonis, Martynas Echodas, Regimantas Miniotas, Tadas Sedekerskis, Tomas Dimša, Vytenis Čižauskas.

Neseniai prie rinktinės stovykloje prisijungė ir I. Brazdeikis. Anot K. Maksvyčio, už Atlanto žaidžiančiam Ignui įsilieti į rinktinę kiekvieną dieną sekasi vis geriau. „Tačiau nėra lengva – kiekvieną dieną reikia priprasti ne tik prie Lietuvos, bet ir prie lietuvių kalbos, pasikeitusio laiko režimo. Tačiau kiekvieną dieną tarpusavio ryšys gerėja ir sekasi tikrai neblogai“, – sako treneris.

Pirmojo pasiruošimo Europos čempionatui lango metu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužais dvi draugiškas ir dvi oficialias rungtynes. Abi draugiškos kovos vyks su Latvijos ekipa. Po šiandienos rungtynių, sekmadienį lietuviai ir vėl stos į kovą su latviais, tik šįkart – namuose, Šiauliuose.

Netrukus po to F grupėje jokių pralaimėjimų nepatyrę lietuviai sužais ir du oficialius mačus, FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybas. Liepos 1 d. lietuviai išvykoje susitiks su Bulgarijos rinktine, o liepos 4-ąją namuose, Klaipėdoje, sužais prieš Čekiją.

Po šių rungtynių rinktinės laukia poilsis, o į antrąją treniruočių stovyklą komanda vėl susirinks liepos 25 d.

Pirmąsias rungtynes šiandien stebėkite nuo 19 val. per TV3 ar internetu per tv3.lt – https://bit.ly/39FNXWo !

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA