Alytiškiams ir miesto svečiams – nemokama trijų dienų „drifto“ šventė

2022.06.22 11:38
Rozalinos Annos Gerulaitienės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Rozalinos Annos Gerulaitienės nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Jau liepos 1-3 dienomis Lietuvos „drifto“ sostine taps Alytus. Čia visas tris dienas savo sugebėjimus demonstruos Lietuvos „drifto“ čempionato „Semi-Pro“ ir „Street“ lygų pilotai. Šio renginio partneris – Alytaus miesto savivaldybė, sutikusi į Dainų slėnį įsileisti tokio rango renginį, kuris žiūrovams bus visiškai nemokamas.

„Drift Alytus 2022“ renginys Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins jau liepos 1-3 dienomis. Veiksmas trasoje prasidės dar penktadienį, kai „drifteriai“ pradės treniruočių važiavimus. Visą dieną taip pat veiks ir „drift taxi“ paslauga, tad būtent tądien patirti įspūdžius slystant šonu galimybę turės ir žiūrovai. Tai puiki proga pirmuoju asmeniui pajusti meistriškus vairuotojų sugebėjimus valdyti „drifto“ automobilį ir išsirinkti savo favoritą, kurį vėliau bus galima palaikyti šeštadienį ir sekmadienį įvyksiančiuose kvalifikaciniuose ir poriniuose važiavimuose.

Šeštadienį prie starto stos „Semi-Pro“ lygos dalyviai, o sekmadienį asfaltą kaitins „Street“ kategorijos „drifteriai“. Renginio organizatoriai „Side to Side“ ragina visus alytiškius ir miesto svečius pasinaudoti proga ir suplanuoti savo vizitą į „Drift Alytus 2022“ renginį, mat tai viena iš retų progų aukšto lygio „drifto“ varžybas pamatyti visiškai nemokamai. Organizatorių iniciatyvą atvežti šias varžybas į Dainų slėnį palaikė bei žalią šviesą uždegė Alytaus miesto savivaldybė, skatinanti užimtumą, aktyvų ir įvairų laisvalaikio praleidimą tiek jaunimui, tiek vyresniems miestelėnams.

Rozalinos Annos Gerulaitienės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Rozalinos Annos Gerulaitienės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Kaip teigia organizatoriai, Dainų slėnis yra bene idealiausia vieta stebėti varžybas ir tiesiog gerai leisti laiką. Amfiteatrinis šios vietos išplanavimas užtikrina gerą trasos matomumą iš bet kokio taško, o gamtos apsuptyje, stebint kvapą gniaužiančias „drifto“ batalijas, galima surengti ir visai neblogą iškylą. Beje, renginio vietoje taip pat bus prekiaujama maistu ir gėrimais, tad žiūrovams bus sudarytos visos sąlygos puikiai praleisti savaitgalį vienoje gražiausių Alytaus vietų, pašonėje riaumojant tūkstančiams arklio galių. Taip pat renginio metu vyks ir įvairūs konkursai bei žaidimai, kuriuose žiūrovų lauks dovanos.

Renginio organizatoriai „Side to Side“ visai netrukus praneš ir daugiau informacijos apie būsimą renginį. Šiuo metu jau vyksta dalyvių registracija.

Ne paslaptis, kad dažniausiai tokie „drifto“ renginiai suburia per šimtą pilotų, tad panašių skaičių galima tikėtis ir „Drift Alytus 2022“ savaitgalio metu.

Plačiau apie „Drift Alytus 2022“ renginio dienotvarkę galite rasti paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų