Už indėlį į boksą J.Paulą gyręs M.Tysonas žada šiais metais su juo susikauti

2022.06.22 10:10
Mike'as Tysonas | „Stop“ kadras

Mike'as Tysonas | „Stop“ kadras

 Nors Mike‘o Tysono ir Jake‘o Paulo vardai viename ringe atrodo lyg netinkamas duetas, tačiau bokso sirgaliai tai gali išvysti jau 2022 m. birželio 21 d.

2020 m. lapkritį M.Tysonas (50-6) pirmą kartą po 14 metų pertraukos grįžo į ringą ir pasirodė parodomojoje kovoje prieš kitą bokso legendą Roy Jonesą jaunesnįjį. Kova vyko visus aštuonis raundus ir oficialiai buvo paskelbtos lygiosios, nes taškai nebuvo skaičiuojami.

Tą patį vakarą jaunesnysis brolis J.Paulas taip pat kovėsi su buvusia NBA žvaigžde Nate‘u Robinsonu. Tada prireikė mažiau nei dviejų raundų ir buvusi Nioujorko „Knicks“ žvaigždė krito į nokautą.

Nuo tada J.Paulas įsitvirtino bokso pasaulyje, įveikdamas buvusius MMA čempionus Beną Askreną ir Tyroną Woodley, o tai, galimai, atvėrė duris į kovą su M.Tysonu.

„Tai galėtų būti labai įdomu“, – „Jimmy Kimmel Live“ laidoje sakė M.Tysonas. „Niekada rimtai į tai nežiūrėjau, bet taip, tai galėtų būti įdomu. Jis turi pakankamai bokso įgūdžių. Taip, aš jam duosiu tą šansą, jis laimi ir turi pakankamai įgūdžių. Net jeigu jis kovoja su vyrukais, kurie, jūsų manymu, nėra pakankamai geri kovotojai, jie vis tiek turėtų jį įveikti, tačiau negali. Jis įveikia varžovus, kurių neturėtų nugalėti, todėl jam reikia duoti pripažinimo. Jis dėl bokso padarė daug gero.

Šį vaikiną kiekvieną minutę seka septyni milijonai žmonių. Pasaulio čempionai neturi tiek sekėjų, todėl tai, ką jis daro boksui, yra nuostabu. Niekas neturėtų jo nekęsti, o vietoje to, tiesiog kovokime su juo. Jis padeda visiems gautų pinigų, kodėl žmonės ant jo pyksta?“.

55-erių M.Tysonas pridūrė, kad judviejų kova privalo įvykti šiais metais, nes kitu atveju, tai nebūtų įgyvendinama.

„Viskas yra įmanoma, tačiau tai turi įvykti šiais metais“, – kelis kartus pakartojo M.Tysonas.

„Twitter“ socialiniame tinkle J.Paulas dėkojo M.Tysonui už gerus žodžius.

„Ačiū puikiajam Mike‘ui Tysonui už parodytą pagarbą ir galimybę. Šiais metais mes tai įgyvendinsime“, – rašė J.Paulas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų