T.Dimša: „Visi to krepšinio išsiilgę, energijos – per kraštus“ (1)

2022.06.21 13:38
Tomas Dimša | Organizatorių nuotr.

Tomas Dimša | Organizatorių nuotr.

 Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau penkias dienas pluša treniruočių stovykloje bei ruošiasi pirmosioms draugiškoms rungtynėms birželio 22-ą dieną su Latvijos rinktine.

Likus dienai iki susitikimo, Lietuvos rinktinės žaidėjas Tomas Dimša kalbėjo apie tai, kas dabar vyksta stovykloje ir apie laukiančią kovą su latviais.

„Visi to krepšinio išsiilgę, energijos – per kraštus. Mažiau galvojimo, daugiau bėgimo. Kol kas viskas taip. Esame tik keletą dienų, visi laiką leidžiame kartu. Visi nauji puikiai pritampa, Lietuvos rinktinėje visą laiką taip buvo“, – sakė T.Dimša. „Per rungtynes reikės kuo geriau išnaudoti tai, ties kuo čia dirbame. Broko ir klaidų yra, bet tam ir esame čia, kad tobulintume žaidimą. Tikėkimės, kad viskas bus gerai ir patobulėsime“.

Prieš keletą dienų buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas ir treneris bei ilgametis Latvijos rinktinės krepšininkas Ainaras Bagatskis teigė, kad „rungtynės su Lietuva yra principo reikalas ir tai yra viena iš komandų, kurios, žengdami į aikštę, jie negerbia“.

„Šiandien kaip tik skaičiau nelabai gražų interviu, kuriame sakė, kad esame dideli priešai. Manau, kad išėjus į aikštę kiekvienas varžovas yra priešas ir su visais tu kovoji ir stumdaisi. Kažko „super“ papildomo pykčio nėra, bet tai yra varžovas ir turėsime viską atiduoti, kad juos aploštume“, – sakė T.Dimša.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA