Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. Vakar 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. Vakar 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Šiandien, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
Rytoj, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-

F.Perezas įgėlė K.Mbappe atsakydamas fanui į prašymą nebepirkti prancūzo: „Vargšas, jau tikriausiai dėl to gailisi“ VIDEO

2022-06-20 12:40
Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ prezidentas Florentino Perezas pašiepė Kyliano Mbappe priimtą sprendimą atmesti „Karališkojo“ klubo pasiūlymą ir pratęsti kontraktą su Paryžiaus „Saint – Germain“.

F.Perezas bendraudamas su gerbėjais ir duodamas vienam fanui autografą sulaukė prašymo ateityje daugiau nebebandyti įsigyti K.Mbappe. Ispanijos čempionų prezidentas atsakydamas tikino, kad prancūzas jau tikriausiai gailisi dėl šio savo pasirinkimo.

„Vargšas žmogus, jau tikriausiai dėl to gailisi“,- „Real“ gerbėjui atsakė F.Perezas.

Priminsime, jog kiek anksčiau F.Perezas įvertino K.Mbappe pasirinkimą likti ir toliau rungtyniauti Prancūzijoje.

„K.Mbappe manęs neišdavė. Jis mums daug kartų sakė, kad jo svajonė buvo žaisti Madrido „Real“ klube. Visgi tada situacija pasikeitė per 15 dienų dėl politinio ir ekonominio spaudimo. Jo svajonė turėjo pasikeisti.

K.Mbappe nebuvo lengva sulaukti skambučių iš Prancūzijos prezidento, kuris prašo nepalikti klubo. Tuomet vyksti į Katarą, kur tau yra siūloma daug dalykų, kurie tave veda iš proto. Dėl to Kylianas pasikeitė.

„Real“ visada bus atviras galimybei įsigyti žaidėjus, kurie supranta, kad niekas nėra didesnis už klubą. Visgi aš nenoriu šio K.Mbappe. Paskutinis Kylianas nėra tas, kurio mes norėjome. Aš norėjau tikrojo“,- kalbėjo Ispanijos klubo prezidentas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų