V.Garastas gyrė M.Paulauską (Fotodiena.lt)

V.Garastas gyrė M.Paulauską (Fotodiena.lt)

Krepšinio paramos ir vystymo fondas kartu su BEKO LKL projektu „Krepšinio diena mokykloje“ šį kartą lankėsi Alytaus „Adolfo Ramanausko-Vanago“ gimnazijoje.

Legendiniai Lietuvos krepšininkai Modestas Paulauskas ir Angelė Rupšienė bei garsiausias šalies treneris Vladas Garastas pilnoje salėje ne tik dalinosi atsiminimais iš savo gyvenimo, tačiau ir skatino daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Renginio metu buvo pristatytos BEKO LKL krepšininkų kortelės.

Kiekvienas lygos žaidėjas turi jam skirtą žaidėjo kortelę, kurioje pateikiama krepšininko nuotrauka, duomenys, komanda ir vieta autografui.

Susitikime su moksleiviais dalyvavo ir Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai, kuriems iššūkį aikštėje metė gimnazijos sportininkai. Vaikinai rungėsi baudų ir tritaškių konkursuose bei žaidė krepšinį 3x3.

„Dzūkijos“ nariai džiaugiasi proga sugrįžti į gimtąją mokyklą.

„Geros nuotaikos. Tik praėjusiais metais baigiau šią mokyklą, todėl dar yra išlikę daug pažįstamų veidų. Buvau kitame amplua – tas truputį keista. Įdomu pasižaisti su buvusiais komandos draugais“,– sakė alytiškis Edgaras Švelginas, kuriam antrino ir vienas „Dzūkijos“ lyderių Paulius Dambrauskas.

„Labai smagu, kad yra rengiami tokie renginiai, kuriuose yra plėtojamas krepšinis įvairiuose miestuose ir miesteliuose. Labai gerai, kad mokiniai yra supažindinami su senesne krepšinio istorija, nuo ko viskas prasidėjo“, – kalbėjo P.Dambrauskas.

Legendinis treneris V.Garastas po susitikimo teigė, kad svarbiausia išsaugoti Lietuvos krepšinio istoriją.

„Visiems reikia gyvų pavyzdžių, kaip M.Paulauskas arba A.Rupšienė. Pavyzdžiui, M.Paulauskas yra visų laikų tituluočiausias krepšininkas Lietuvoje. Kiekvienas turi žinoti istoriją. Istorija moko“, – kalbėjo V.Garastas.

BEKO LKL „Krepšinio diena mokykloje“ aplankys visas lygos miestų mokyklas, o artimiausiu metu svečiuosis Prienuose ir Kėdainiuose.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų