UEFA skyrė diskvalifikacijas D.Rice‘ui ir Leonardo bei išteisino N.Al-Khelaifi (4)

2022.06.18 22:28
Nasseras Al-Khelaifi | Scanpix nuotr.

Nasseras Al-Khelaifi | Scanpix nuotr.

 UEFA pagaliau užbaigė tyrimą dėl skandalingų įvykių po Čempionų lygos aštuntfinalio mačo.

Tada fiasko patyrusio PSG vadovai netramdė emocijų. Klubo prezidentas Nasseras Al-Khelaifi greitai paliko savo ložę ir pasuko į po tribūnomis esančias patalpas, kur norėjo išreikšti pretenzijas teisėjams. Pakeliui klubo vadovas šaukė ir daužė kelyje pasitaikiusius daiktus.

Teisėjų kambario N.Al-Khelaifi iš pradžių nerado, todėl užsuko pas „Real“ atstovą Carlosą Davilą. Šis pabandė viską nufilmuoti, o tai pamatęs PSG prezidentas priėjo prie jo ir šūktelėjo „Užmušiu tave“. PSG prezidentą ramino jo paties asmens sargybiniai. N.Al-Khelaifi kartu su sporto direktoriumi Leonardo vėliau rado teisėjų kambarį, į kurį bandė įsibrauti. PSG atstovai buvo paprašyti palikti patalpas, tačiau prezidentas trenkė į vieno iš asistento vėliavėlę ir ją sulaužė.

Leonardo, kuris jau buvo atleistas iš PSG, buvo diskvalifikuotas vienerioms rungtynėms ir turės sumokėti 10 tūkst. eurų baudą. Tuo tarpu N.Al-Khelaifi nesulaukė jokios bausmės.

Taip pat UEFA baigė tyrimą dėl Declano Rice‘o elgesio po Europos lygos atsakomųjų pusfinalio rungtynių prieš Frankfurto „Eintracht“. Tada jis išsiliejo ant teisėjo ir jam pareiškė: „po velnių, jie tau tikriausiai sumokėjo“.

Už šią frazę D.Rice‘ui buvo skirta 2 rungtynių diskvalifikacija.

Nubaustas buvo ir „West Ham“ treneris Davidas Moyesas. Jis gavo 1 rungtynių diskvalifikaciją už tai, kad spyrė kamuolį link kamuolius padavinėjusio paauglio ir vos jo nesužeidė.

Abu „West Ham“ nariai dėl savo elgesio atsiprašė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų