Ispanai reikalauja anuliuoti visus pastarųjų metų PSG sandorius: tarp jų – kontraktą su L.Messi (11)

2022.06.18 22:14
Kylianas Mbappe ir Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe ir Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

 Ispanų „La Liga“ po Kyliano Mbappe sprendimo likti PSG ir atmesto Madrido „Real“ pasiūlymo yra pasiruošę paduoti į teismą Paryžiaus klubą.

„La Ligos“ atstovai įsitikinę, kad naujoji PSG sutartis su K.Mbappe pažeidžia finansinės drausmės taisykles. „La Liga“ tikina, jog jei Prancūzijos teismai atmes jų skundą, jie nepasiduos ir kreipsis į Europos komisiją ar net Europos Sąjungos teisingumo teismą.

„Mes norime, kad teismas įvestų naujas svarbias taisykles futbolo pasaulyje kaip 1995 m., kai Bosmano taisyklė liberalizavo rinką. Mes norime, kad futbolo žaidėjų rinka būtų griežčiau reguliuojama. Norime, kad griežtos „La Ligos“ finansinio reguliavimo taisyklės būtų pritaikytos ir kitose Europos šalyse“, - sakė advokatas Juanas Branco.

32-ejų advokatas pridėjo, kad jie reikalaus Prancūzijos sporto ministerijos anuliuoti visus PSG sandorius nuo 2021 m. birželio 25 d., kai paskutinį kartą Prancūzijos institucijos atliko PSG auditą. Tai paliestų ne tik naująjį K.Mbappe kontraktą, bet ir Lionelio Messi sutartį. Gali būti, kad tektų anuliuoti ir Sergio Ramoso bei Gianluigi Donnarummos kontraktus.

„Šiai dienai Mbappe negali žaisti PSG klube. Aišku, mes suprantame, kad laimėti teismą Prancūzijoje bus sudėtinga, jei jau pats Macronas prašė Mbappe likti Paryžiuje. Buvo skaičiuojama, kad PSG vasarą turės parduoti žaidėjų už 180 mln. eurų, kad jų finansai būtų subalansuoti. Iki šiol jie pardavė vieną futbolininką už 7 mln. eurų ir dar pratęsė kontraktą su Mbappe. Katariečių pinigai neauga ant medžių, kaip jums gali pasirodyti. Tai, ką jie skiria Mbappe atlyginimui, yra sumokėta visų mūsų europiečių dėl pakeltų gamtinių išteklių kainų“, - pridėjo J.Branco.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų