R.Jonesas siūlosi išgelbėti WNBA krepšininkę: „Rusai sutiktų apsikeisti kaliniais“

2022.06.18 21:53
Brittney Griner | Scanpix nuotr.

Brittney Griner | Scanpix nuotr.

 Viena geriausių JAV krepšininkių Brittney Griner Rusijoje ir toliau lieka sulaikyta. B.Griner Rusijoje suimta dar vasario mėnesį Šeremetjevo oro uoste dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Legendinis JAV boksininkas Roy‘us Jonesas jaunesnysis, turintis ir Rusijos pilietybę, „TMZ Sports“ portalui pareiškė, kad stengiasi išlaisvinti B.Griner, kuri, anot JAV vyriausybės, buvo sulaikyta neteisėtai.

„Ar aš sutikčiau rizikuoti savo gyvybę, vykti į Rusiją ir atlikti kalinių mainus? Taip. Jei Brittney būtų mano dukra, norėčiau, kad kas nors jai taip pagelbėtų. Turiu porą draugų, kurie daugiau nusimano tokiuose reikaluose. Paklausiau jų, ar čia būtų įmanomi kalinių mainai. Jie atsakė, kad taip.

Aš politika neužsiimu. Esu sportininkas ir jie mane myli kaip sportininką. Aš paklausiau, ar galėčiau pasinaudoti savo, kaip sportininko, žinomumu ir padėti Britney grįžti namo. Jie man atsakė, kad tai įmanoma ir kad jie būtų pasiryžę kalinių mainams. Aišku, Britney nėra tikra kalinė ir tikriausiai būtų iškeista į rimtą nusikaltėlį, bet yra kaip yra. Tikiuosi, kad JAV valdžia supras situaciją ir padės tai įgyvendinti, nes aš Britney artimųjų vietoje būčiau persigandęs, jei žinočiau, kad man artimas žmogus yra kalėjime užsienio valstybėje“, - sakė R.Jonesas.

R.Jonesas aiškina, kad jo bičiulių rate yra ir įtakingų asmenų, esančių arti Rusijos valdžios.

Rusija neseniai paskelbė, kad pratęsė B.Griner sulaikymą ir nukėlė teismą į liepos 2 d. Visgi, amerikiečiai mano, kad tai tėra blefas ir jei neįvyks kalinių mainai, tai B.Griner teismo posėdžiai bus vis nukėlinėjami ir jos sulaikymas vis pratęsiamas. Taip pat amerikiečiai neatmeta galimybės, kad rusai sufabrikuos kaltinimus ir nuteis B.Griner realia laisvės atėmimo bausme.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų