Futbolo gandai: P.Pogba įžeidė „Man United“ pasiūlymas, „Barcelona“ ir antru bandymu neįsigijo R.Lewandowskio, L.Suarezas netikėtai gali keltis į Argentiną A.Tchouameni dėl „Real“ atsisakė dvigubai didesnės algos PSG, „Inter“ pateikė pasiūlymą už R.Lukaku (10)

2022.06.16 23:03
Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

 Artėjant vasaros „perėjimų lango“ atsidarymui, futbolo pasaulyje netrūksta gandų apie tai, kur galėtų pakrypti vieno ar kito žaidėjo ar trenerio karjeros.

Ispanų „Sport“ skelbia, kad „Bayern“ atmetė ir antrąjį „Barcelonos“ pasiūlymą už Robertą Lewandowskį. Šį sykį katalonai siūlė 32 mln. eurų išpirką ir dar 5 mln. eurų priedų. Pirminį pasiūlymą „Barcelona“ padidino 7 mln. eurų, bet „Bayern“ to neužtenka. Anot vokiečių „Sport1“, „Bayern“ nori bent 40 mln. eurų ir mieliau gautų visą sumą iš karto, o ne priedais.

Paulis Pogba pareiškė, kad „Man United“ jam siūlė 300 tūkst. svarų savaitinę algą (350 tūkst. eurų), bandydami pratęsti su juo kontraktą. Prancūzas šį pasiūlymą pavadino „nieko vertu“: „Jie blefavo. Kaip tu gali sakyti, kad nori išlaikyti žaidėją ir tada jam pateikti tokį niekinį pasiūlymą? Per karjerą to dar nebuvau matęs“.

P.Pogba ruošiasi tapti laisvuoju agentu ir yra siejamas su persikėlimu į „Juventus“.

„Noriu įrodyti, kad Mančesterio klubas suklydo, taip ilgai nepasiūlydamas man kontrakto. Noriu, kad visi pasaulio klubai suprastų, jog tai buvo klaida“, - pareiškė P.Pogba.

Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

Fabrizio Romano praneša, kad Milano „Inter“ pasiūlė Londono „Chelsea“ 5 mln. eurų už galimybę nuomos pagrindais pasikviesti Romelu Lukaku, bet anglai šį pasiūlymą atmetė. R.Lukaku naujiesiems „Chelsea“ savininkams pasakė, kad nori keltis tik į „Inter“, todėl derybos ties tuo nesibaigs. „Inter“ šiuo metu laukia „Chelsea“ atsako dėl to, už kokią sumą jie sutiktų „išnuomoti“ R.Lukaku. Anksčiau buvo skelbta, kad „Chelsea“ nori 25 mln. eurų už žaidėjo nuomą, dabar sklinda gandai, kad jie pasitenkintų ir vos 12 mln. eurų. R.Lukaku dėl galimybės grįžti į „Inter“ atsisakė pasiūlymų iš PSG, „Tottenham“, „AC Milan“ ir „Newcastle“. Jeigu „Inter“ pavyks susitarti su „Chelsea“ ir R.Lukaku atvyks į klubą, tuomet bus ruošiamasi atsisveikinti su kitu puolėju Edinu Džeko. Vos 4 mln. eurų kainuojantis E.Džeko domina „Valencią“ ir „Juventus“.

„Chelsea“ ir „Inter“ tuo pačiu dar derasi dėl Denzelio Dumfrieso. Nors olandas į „Inter“ atvyko tik pernai, „Inter“ būtų nieko prieš pasipelnyti iš jo pardavimo. „Inter“ už olandą sumokėjo tik 13,7 mln. eurų, o dabar galėtų jį parduoti už ne mažesnę nei 40 mln. eurų sumą. Pažymima, kad D.Dumfriesas nebus įtrauktas į sandorį dėl R.Lukaku. Derybos dėl jo įsigijimo vyksta atskirai.

„The Independent“ skelbia, kad „RB Leipzig“ už geriausią „Bundesligos“ sezono futbolininką Christopherį Nkunku užsiprašė 100 mln. svarų (116,8 mln. eurų) sumos ir taip „atbaidė“ anksčiau juo susidomėjimą rodžiusį „Man United“ klubą. „The Independent“ taip pat rašo, kad tokią sumą už puolėją būtų pajėgi mokėti nebent PSG ir, kiek netikėtai, Londono „Arsenal“. Kalbama, jog tokią išpirkos sumą „RB Leipzig“ nustatė, kad Ch.Nkunku dar sezonui liktų klube, pratęstų sutartį, o jau kitą vasarą galėtų laisvesnėmis sąlygomis palikti ekipą. Naujoje sutartyje turėtų būti numatyta kuklesnė išpirkos suma.

Jei Ch.Nkunku įsigijimas ir neatrodo labai realus, tai bent jau Fabio Vieira tikrai turėtų papildyti „Arsenal“ gretas. Pranešama, kad „Arsenal“ susitarė su „Porto“ dėl žaidėjo įsigijimo ir paklos už jį 40 mln. eurų. F.Vieira jau artimiausiu metu atvyks į Londoną. Atakuojantis saugas šiame sezone per 39 rungtynes įmušė 7 įvarčius ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų.

Aurelienas Tchouameni neseniai papildė Madrido „Real“, nors turėjo galimybę daug daugiau pinigų uždirbti PSG gretose. Sklinda gandai, kad PSG jam siūlė net 12 mln. eurų metinę algą. Tuo tarpu Madride jis gaus apie 6-7 mln. eurų per sezoną. Pasak „Marca“, „Real“ sumokėjo 80 mln. eurų už A.Tchouameni. Taip pat sutartyje dar numatyta 20 mln. eurų premijomis: 10 mln. už 90 rungtynių, 10 mln. – už „Auksinį kamuolį“. „Real“ prezidentas Florentino Perezas po A.Tchouameni įsigijimo pažymėjo, kad artimiausiu metu „Real“ naujų pirkinių neplanuoja.

Darwinas Nunezas | Scanpix nuotr.

Darwinas Nunezas | Scanpix nuotr.

Taip pat paaiškėjo daugiau detalių apie Darwino Nunezo pardavimą „Liverpool“ klubui. Nors anglai sumokėjo 75 mln. eurų, „Benfica“ tegaus apie 55 mln. eurų iš šios sumos. Pagal ankstesnį susitarimą, iš žaidėjo pardavimo uždirbo ir ankstesni jo klubai. „Almeria“, kur D.Nunezas žaidė 2019-2020 m., gaus apie 10,5 mln. eurų, o „Penarol“, kur D.Nunezas praleido paauglystę, susižers apie 2,3 mln. eurų. Dar apie 8 mln. eurų gaus tarpininkai. D.Nunezo kaina dar gali išaugti iki 100 mln. eurų, įskaičiavus numatytus 25 mln. eurų priedų.

„Competition“ praneša, kad „Man United“ susidomėjo „AC Milan“ atraminiu saugu Ismaeliu Bennaceru. Prieš keletą mėnesių buvo skelbiama, jog „AC Milan“ nori pratęsti sutartį su alžyriečiu, bet iki šiol jiems susitarti nepavyko. Dabar saugo kontrakte yra numatyta 50 mln. eurų išpirkos suma. Manoma, kad „AC Milan“ alžyrietį galėtų parduoti ir pigiau, mat rinkoje jis vertinamas apie 33 mln. eurų. Šiame sezone I.Bennaceras per 40 rungtynių įmušė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Fabrizio Romano skelbia, kad „Fulham“ susitarė su Lisabonos „Sporting“ dėl Joao Palhinhos išpirkos sumos, kuri siekia 18 mln. eurų. Dabar pats portugalas turi nuspręsti, ar nori keltis į „Fulham“, mat juo domisi ir „Wolves“. Atraminis saugas per 38 šio sezono rungtynes pelnė 3 įvarčius.

Madrido „Real“ lyderis Karimas Benzema pareiškė, kad artimiausiu metu neplanuoja baigti karjeros ir neturi jokio noro keltis į kitą klubą: „Niekur nenoriu išvykti, nes man „Real“ yra geriausias klubas pasaulyje, be to, nėra geresnės lygos už „La Ligą“.

34-erių veterano kontraktas baigia galioti po metų. Rinkoje jis vertinamas apie 30 mln. eurų.

„El Observador“ skelbia, kad Luisas Suarezas turėtų persikelti į „River Plate“. Anot šaltinio, urugvajietis jau suderino visas kontrakto detales ir ruošiasi skrydžiui į Buenos Aires, kur bus oficialiai pristatytas. Toks L.Suarezo sprendimas būtų kiek netikėtas, nes neseniai jis aiškino norintis likti Europoje.

Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

„Marca“ skelbia, kad „Barcelona“ pagaliau baigia susitarti su 17-mečiu Gavi dėl naujo kontrakto. Anksčiau buvo rašoma, jog abi pusės yra labai toli nuo susitarimo, nes „Barcelona“ siūlo Gavi dvigubai mažesnę algą, nei šis norėtų gauti. Visgi, pastarosiomis dienomis pavyko pasiekti didelį progresą. Gavi ruošiasi pasirašyti iki 2028 m. galiosiančią sutartį, kurioje bus numatyta 1 mlrd. eurų išpirkos suma.

Turino „Juventus“ domisi mažiausiai dviem Donecko „Šachtar“ futbolininkais. Jau anksčiau skelbta, kad jie taikosi į Davidą Neresą, o dabar susidomėjo ir Mychaylo Mudryku. Tiesa, 21-erių Ukrainos futbolo talentas nėra pagrindinis „Juventus“ taikinys. Klubo treneris Massimiliano Allegri M.Mudryką laiko kaip vieną iš alternatyvų, jei „Juventus“ nepavyks įsigyti labiausiai trokštamų žaidėjų.

Kalbama, kad už D.Neresą „Juventus“ siūlė 10 mln. eurų, bet panašu, kad jį į savo gretas prisivilios Lisabonos „Benfica“. Teigiama, kad „Benfica“ sutiko „nurašyti“ 15 mln. eurų skolą „Šachtar“ klubui už Pedrinho įsigijimą su sąlyga, kad D.Neresas persikels į Lisaboną. Oficialiai susitarimas turėtų būti patvirtintas po medicininio patikrinimo. Planuojama, kad brazilas su „Benfica“ pasirašys 5 metų sutartį.

Pasklido gandai, jog M.Allegri vyriausiojo trenerio poste norėjo matyti PSG klubas. Teigiama, kad su italu susitikti buvo atvykęs naujasis PSG sporto direktorius Luisas Camposas, bet jam įkalbėti M.Allegri nepavyko – italas nusprendė toliau dirbti Turine.

Tuo tarpu „Šachtar“ treneris Roberto De Zerbi aktyviai viliojamas grįžti dirbti į Italiją. Pranešama, kad šis strategas yra pagrindinis kandidatas į „Pisa“ trenerio postą. Visgi, „Pisa“ pastarajame sezone liko per žingsnį nuo patekimo į „Serie A“, todėl abejojama, ar R.De Zerbi iškeistų „Šachtar“ ir darbą Čempionų lygoje į „Serie B“ komandą.

JAV žurnalistas Tomas Bogertas skelbia, kad Andrijus Jarmolenka nebūtinai pratęs karjerą Europoje. Jo paslaugos buvo pasiūlytos keliems MLS klubams. Anksčiau skelbta, kad ukrainietis labiausiai domina komandas iš Turkijos.

Kitas garsus Ukrainos futbolininkas – Viktoras Cygankovas – nepaisant didžiulio užsienio klubų susidomėjimo, nori toliau likti žaisti Kyjivo „Dinamo“ gretose. Teigiama, kad 24-erių saugu domisi „Hoffenheim“, „Atalanta“, „Monaco“ ir „Lyon“, bet nė viena iš šių komandų V.Cygankovui neatrodo patraukli. Ukrainiečio sutartis baigia galioti jau kitą vasarą, todėl „Dinamo“ reikės bandyti pratęsti kontraktą su žaidėju. Kitu atveju ši vasara yra paskutinė, kai „Dinamo“ galėtų uždirbti iš V.Cygankovo pardavimo. Jis rinkoje vertinamas 25 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti (1)
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų