Į tarptautinį bokso šlovės muziejų įtrauktas F.Mayweatheris nesulaikė ašarų kalbos metu: „Tai viena geriausių dienų mano gyvenime“

2022.06.13 12:10
Floydas Mayweatheris | „Stop“ kadras

Floydas Mayweatheris | „Stop“ kadras

 Legendinis boksininkas Floydas Mayweatheris negalėjo sulaikyti ašarų, kai savaitgalį buvo įtrauktas į tarptautinį bokso šlovės muziejų.

50 pergalių ir nei vieno pralaimėjimo per karjerą nepatyręs F.Mayweatheris daugelio vardinamas kaip geriausias kovotojas šiuolaikinėje bokso istorijoje. Scenoje jis sunkiai tramdė emocijas, o jį guodė legendinio boksininko Muhammado Ali dukra Laila Ali.

„Nežinau ką pasakyti. Pasakiau sau, kad neverksiu, bet tai yra kažkas gražaus. Tai viena geriausių dienų mano gyvenime. Per savo karjerą nuveikiau daug, bet tai yra pats geriausias rezultatas“, – dėl savo karjeros atiduodamas nuopelnus mamai, tėčiui ir seseriai sakė F.Mayweatheris. „Noriu padėkoti tarptautiniam bokso šlovės muziejui už tai, kad man suteikė šią garbę. Čia turėjo būti ir mano tėtis, nes jos to nusipelno. Bernardas Hopkinsas pasakė geriausiai – „Privalai tai užsidirbti“ – ir mano tėtis užsidirbo šį žiedą.

Noriu padėkoti visiems už palaikymą, taip pat noriu pasakyti visiems kovotojams – ačiū jums, vyrukai, jūs nuostabūs. Be jūsų, nebūtų ir manęs“.

F.Mayweatheris profesionaliame bokse debiutavo 1996 m. po to, kai Atlantos olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį. Profesionaliame bokse jis iškovojo titulus nuo „super“ puslengvio svorio kategorijos iki lengvo vidutinio svorio kategorijos.

Per savo karjerą F.Mayweatheris įveikė tokius varžovus kaip Saulis „Canelo“ Alvarezas, Oscaras de la Hoya ir Manny Pacquiao.

Į šlovės muziejų taip pat buvo įtraukti ir tokie boksininkai kaip Vladimiras Kličko bei Andre Wardas, kurie turėjo būti įtraukti 2021 m., tačiau dėl koronaviruso pandemijos 2020 ir 2021 m. įtraukimai buvo atšaukti.

V.Kličko renginyje negalėjo dalyvauti dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų