Prancūzai atsiprašė dėl pareigūnų elgesio UEFA Čempionų lygos finale, vaizdo stebėjimo kamerų įrašai – ištrinti

2022.06.10 21:30
„Liverpool“ fanai | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ fanai | Scanpix nuotr.

 Šių metų UEFA Čempionų lygos finalas daugeliui įsiminė ne dėl vaizdų aikštėje, o dėl to, kas dėjosi stadiono prieigose.

Prancūzijos pareigūnams nesisekė tvarkytis su „Liverpool“ sirgaliais, todėl jie apipurkšti ašarinėmis dujomis. Prancūzai kaltino „Liverpool“ fanus tuo, kad dešimtys tūkstančių jų atėjo su padirbtais bilietais ir taip visus gaišino bei kėlė spūstis. Tuo tarpu „Liverpool“ sirgaliai aiškino, kad pareigūnai elgėsi nederamai ir naudojo perteklines priemones.

Finalo organizatoriai bei Paryžiaus policijos vadas jau atsiprašė dėl to, kad nesugebėjo sklandžiai surengti rungtynių, o tyrimui trukdo tai, kad buvo ištrinti visi vaizdo stebėjimo kamerų įrašai. Tai buvo padaryta pagal galiojančią taisyklę, kad praėjus 7 dienoms įrašai yra ištrinami, jei jie nereikalingi teisiniame procese.

Pranešama, kad tai nustebino Prancūzijos senate suformuotos komisijos viceprezidentą Laurentą Lafoną. Jis AFP pareiškė, kad tyrimas prasidėjo praėjus vos dienai po rungtynių, todėl jis nesupranta, kodėl niekas nepareikalavo vaizdo stebėjimo kamerų įrašų, kol nebuvo per vėlu.

„Mes esame nustebę. Buvo užtektinai laiko pareikalauti pateikti įrašus. Be jų sunku suprasti, kas iš tiesų nutiko. Panašu, kad nebuvo pasirengta sklandžiam finalo organizavimui“, - sakė L.Lafonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų