FutbolasLT_S01E34: Parama Gajui, Babravičiaus pasiūlymas rinktinėms ir Tiščenkos laimėtas aukcionas (2)

2022.06.10 11:57
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

34-asis „FutbolasLT“ epizodas buvo skirtas Lietuvos rinktinei. Deja, ne šviesiajai, o tamsiajai jos pusei – tai iliustravo ir laidos vedėjų Evaldo Gelumbausko bei Naglio Miknevičiaus apranga. Be abejo, pagrindinis laidos dėmesys buvo skirtas skausmingiems lietuvių pralaimėjimams prieš Liuksemburgą ir Turkiją.

Kad visa laida nebūtų vien negatyvas, buvo šviesesnių pastebėjimų – pavyzdžiui, Aurimo Budraičio kelionė į Angliją arba vienybė Lietuvos futbole vardan pagalbos nelaimę patyrusiam Gajui Kulbiui. Buvo pakalbintas ir aukcione marškinėlius už 3000 eurų nusipirkęs tinklalaidės draugas Vadimas Tiščenka.

Dar vienas pašnekovas – buvęs Lietuvos rinktinės analitikas Marius Babravičius. Verta įsiklausyti į Mariaus žodžius, nes, galbūt, tai yra vaistas nuo visų lietuviškojo futbolo ligų.

„Mes esame per maža šalis, todėl per didelė prabanga yra skirtingo amžiaus rinktinėms žaisti kaip jos nori. Jau pradedant nuo U-13 rinktinės, visi vaikai turi žinoti, kokį žaidimą jie žais patekę ir į vyrų rinktinę“, - sakė M.Babravičius.

Pabaigai, futbolo trupiniai, žiūrovų klausimai ir mūsų klausimas, ar tikrai Farerų salų – Lietuvos rungtynėse favorito statusas jau priklauso salų rinktinei?  

0:00 Intro. Pozityvas

11:10 Gajaus stovykla. Aukcionas, paramos rungtynės

14:43 V.Tiščenka – apie aukcioną, teisėjavimą ir analizavimą

32:29 Ką tas Platini supranta?

38:27 Farerų salos – Lietuva. Favoritai Farerai?

45:36 Taip, Lietuvos rinktinei naglumo trūksta

1:24:48 M.Babravičius: „Per didelė prabanga kiekvienai rinktinei žaisti kaip jos nori“

1:46:40 Futbolo trupiniai

1:59:30 Žiūrovų klausimai

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA