G.Southgate‘as paaiškino, kodėl neleidžia J.Grealisho į starto sudėtį

2022.06.09 18:38
Garethas Southgate'as | „Stop“ kadras

Garethas Southgate'as | „Stop“ kadras

 UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynės antradienį tarp Vokietijos ir Anglijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Po mačo anglų rinktinės treneris Garethas Southgate‘as sulaukė klausimų, kodėl neleidžia Jacko Grealisho į startinę sudėtį. Šį kartą jis tesužaidė 18 minučių.

„Jis pajėgus tiek kilti nuo suolo, tiek žaisti startinėje sudėtyje. Jei juo nepasitikėtume, tai neleistume jo į aikštę likus 20 minučių, galvodami, kad jis gali pakeisti rungtynių eigą.

Rungtynių pradžioje krašto žaidėjams yra iškeliamos aiškios užduotys. Jie turi tiek atakuoti, tiek gintis. Jie turi ieškoti progų pelnyti įvartį, bet, tuo pačiu, nepamiršti taktinių užduočių. Šioje srityje Jackas galėtų patobulėti.

Jackas gerai atrodo aikštėje, kai priekyje atsiveria daugiau erdvių. Jis gali kontroliuoti kamuolį ir kurti progas priekyje. Jackas kartu su Jarrodu Bowenu buvo labai svarbūs komandai puolant“, - sakė G.Southgate‘as.

Pats J.Grealishas tikino, kad Anglijos rinktinėje jaučiasi laisviau nei „Man City“ klube.

„Jaučiu, kad žaisdamas „Man City“ kartais pasirinkdavau mažiau rizikingus sprendimus, o čia jaučiuosi daug laisviau, pradedant treniruotėmis, baigiant rungtynėmis. Tikiuosi, kad tą laisvę galėsiu „nusinešti“ ir į klubą, kad dar labiau patobulėčiau. Treneris prieš žengiant į aikštę sakė būti savimi ir pabandyti kurti pavojingas progas priekyje. Tą ir dariau. Pepo Guardiolos žaidimo schemos daug griežtesnės, o čia treneris man leidžia nubėgti nors ir į kitą aikštės pusę, jei ten turiu progą gauti kamuolį. Aišku, aš Pepo taktikos nekritikuoju, užtenka pažiūrėti, kiek pergalių jo klubai pasiekė“, - sakė J.Grealishas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų