Milijoną dolerių merginos dovanai paklojęs O.De La Hoya: „Nekantrauju atsikratyti milijardo verta kompanija“ (5)

2022.06.09 15:03
Holly Sonders ir Oscaras De La Hoya | Instagram.com nuotr

Holly Sonders ir Oscaras De La Hoya | Instagram.com nuotr

 Bokso legenda Oscaras De La Hoya dar 1992 m. Barselonoje tapo olimpiniu čempionu, o profesionalų bokse laimėjo 11 pasaulio čempiono diržų net 6-iose skirtingose svorio kategorijose.

Dar tęsdamas kovotojo karjerą, O.De La Hoya 2002 m. įkūrė „Golden Boy Promotions“ agentūrą. Jis greitai tapo vienu sėkmingiausių bokso vadybininkų ir dabar tikina, kad jo kompanijos vertė siekia bent milijardą JAV dolerių.

„Dabar „sėdžiu“ ant milijardo JAV dolerių vertos kompanijos ir nekantrauju ja atsikratyti. Noriu tapti pirmu kovotoju istorijoje, kuris į Šlovės muziejų patektų ir kaip kovinio sporto vadybininkas. Tai du pagrindiniai mano tikslai. Šiuo metu sėdime aukso kasykloje ir matome, kad dar galime neblogai užsidirbti. Dėl to aš dabar ir noriu rengti didžiąsias kovas. Dėl to aš ir siūlau Gervonta Davisui ne vieną milijoną JAV dolerių už kovą lapkritį su Ryanu Garcia. Tokių kovų reikia boksui, mano kompanijai ir, svarbiausia, bokso fanams“, - ESPN sakė O.De La Hoya.

Oficialiai O.De La Hoyos turtas šiuo metu vertinamas apie 200 mln. JAV dolerių ir kol kas jis gali sau leisti švaistyti pinigus į visas puses, kaip per šių metų Valentino dieną, kai savo merginai Holly Sonders už 1 mln. JAV dolerių nupirko raudoną „Ferrari SF90 Stradale“ automobilį.

49-erių veteranas pernai netikėtai pareiškė, kad sugrįš į bokso ringą ir susikaus su buvusiu UFC čempionu Vitoru Belfortu. Tada O.De La Hoya užsikrėtė covid-19 ir jo kova buvo atšaukta, o V.Belforto varžovu tapo Evanderis Holyfieldas, kurį brazilas greitai nokautavo.

„Džiaugiuosi, kad taip ir nesusikoviau su Vitoru. Jis tikras monstras, daug stambesnis už mane. Matėte, ką jis padarė su Evanderiu Holyfieldu. Sakyčiau, kad išvengiau kulkos, nekovodamas su juo. Nors ir buvau neblogos fizinės formos, tačiau sparinguose supratau, kad mano reakcija stipriai suprastėjusi. Praleisdavau tikrai daug smūgių, tačiau meluodavau sau, kad viskas yra gerai. Visi dalykai mūsų gyvenime turi priežastį. Džiaugiuosi, kad pasveikau po covid-19 ir išvengiau kovos su Vitoru. Dabar galiu ramiai pražilti, organizuodamas jaunų boksininkų kovas. Aš jau tikrai nebegalvoju apie sugrįžimo kovą. Tai užverstas puslapis. Džiaugiuosi, kad negrįžau į ringą“, - sakė O.De La Hoya.

Amerikietis „The MMA Hour“ eteryje taip pat kalbėjo apie tai, kodėl nustojo organizuoti MMA kovas. 2018 m. lapkritį „Golden Boy Promotions“ pirmą kartą per savo gyvavimo istoriją surengė MMA turnyrą, kur susitiko UFC legendos – Tito Ortizas bei Chuckas Liddellis. Tas turnyras labai suerzino UFC prezidentą Daną White‘ą, kuris anksčiau ilgai įkalbinėjo Ch.Liddelį baigti karjerą, bet O.De La Hoya jį perkalbėjo, o grįžęs veteranas narve atrodė labai prastai.

„Suorganizavome tą vieną MMA renginį ir tai buvo labai gera patirtis. Taip, aš nedaug ką teišmanau apie MMA, tačiau ten irgi naudojamas panašus kovinio sporto verslo modelis, apie kurį daug ką žinau. Sulaukiau nemažai piktų komentarų dėl to, kad lendu į MMA pasaulį, kur nieko neišmanau. Dana White‘as irgi mane pliekė. Turiu pasakyti, kad jis tam turėjo pagrindo. Aš dėl kai kurių savo išsakytų žodžių vėliau atsiprašiau. Tikiu, kad mes su Dana ateityje dar galėtume bendradarbiauti. Nors ir apsižodžiavome, nors ir įžeidėme vienas kitą, tikiu, kad galime tai pamiršti. Tegul tai lieka praeityje. Dabar aš esu verslininkas ir esu pasiruošęs išklausyti visus pasiūlymus. Būtų tikrai smagu padirbėti su Dana“, - pridėjo O.De La Hoya.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų