Čempionato prizininkai | Lietuvos šaudymo iš lanko federacijos nuotr.

Čempionato prizininkai | Lietuvos šaudymo iš lanko federacijos nuotr.

Sekmadienį Ventspilyje (Latvija) baigėsi Baltijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas, kuriame net 3 disciplinose iš 4 triumfavo lietuviai.

Vyrų olimpinių lankų grupėje triumfavo Antanas Barkauskas. Jis kvalifikacijoje su 1118 taškų buvo tik 9-as, bet sėkmingai įveikė visus atkrintamųjų varžybų etapus. Lietuvis pusfinalyje 6:5 įveikė Vladą Šigauską, o didžiajame finale taip pat 6:5 pranoko estą Tanelį Kaasiką.

Kovoje dėl bronzos Kęstutis Timinskas 7:1 nepaliko vilčių V.Šigauskui.

Vyrų skriemulinių lankų varžybose čempionu tapo Alfredas Stankus. Kvalifikacijoje jis buvo 9-as (1109 tšk.), bet vėliau įveikė aštuntfinalio, ketvirtfinalio barjerus. Pusfinalyje 6:2 pranoko estą Arturą Aasą, o finale taip pat 6:2 nugalėjo tautietį Valerijų Denisovą.

Tuo tarpu moterų skriemulinių lankų grupėje lygių neturėjo Inga Kizeliauskaitė. Ji ne tik laimėjo kvalifikaciją (1128 tšk.), bet ir buvo nenugalima atkrintamosiose varžybose – pusfinalyje lietuvė 7:1 sutriuškino estę Kristą Kull ir tik finale sulaukė rimto pasipriešinimo iš kitos Estijos lankininkės Lisell Jaatmos, kurią įveikė 6:5.

Be medalių lietuvės liko tik skriemulinių lankų grupėje, kurioje nugalėjo latvė Anete Kreicberga, o geriausiai pasirodžiusi mūsiškė Laila Kuzmienė iš tolesnės kovos pasitraukė ketvirtfinalyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141