L.Lekavičius: apie mėgstamiausią atlikėją, P.Jankūno pavyzdį ir galimybę žaisti „Žalgiryje“ ilgus metus (3)

2022.06.02 18:26
Lukas Lekavičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Lukas Lekavičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Lukas Lekavičius jau rytoj kartu su kitais žalgiriečiais žais ketvirtąsias LKL mažojo finalo serijos rungtynes su „Šiaulių-7bet“ ekipa. Prieš galimai paskutinį sezono mačą krepšininkas atsakė į „Žalgiris Insider“ prenumeratorių klausimus rubrikoje „Q&A”.

Prenumeratoriaus paklaustas apie mėgstamiausią dainą ir filmą, L.Lekavičius papasakojo apie savo pasirinkimus.

„Šiaip mėgstu lietuvišką muziką. Klausau lietuvišką muziką ir man labai patinka Andrius Mamontovas, – pasakojo L.Lekavičius. – Filmą vieną sunku išskirti. Patinka fantastiniai filmai – „Haris Poteris“ ir „Žiedų valdovas“, jie yra mėgstamiausi.“

L.Lekavičius atsakė ir apie savo mėgstamiausią karjeros momentą su paskutinį sezoną žaidžiančiu komandos kapitonu Pauliumi Jankūnu.

„Su Jankiu visi smagiausi momentai už aikštelės ribų, nežinau, ar juos galiu aptarti, – šypsojosi žaidėjas. – Tos paskutinės rungtynės Eurolygoje su Jankiu buvo išskirtinės. Bet momentų buvo daug ir juos išskirti sunku.“

Balandį sutartį su „Žalgiriu“ pratęsęs gynėjas sulaukė klausimo ir apie galimybę sužaisti dviženklį sezonų skaičių „Žalgiryje“ kaip ir P.Jankūnas.

„Aišku, įkvepia Pauliaus Jankūno pavyzdys, tikrai išskirtinis dalykas sužaisti tiek sezonų atstovauti vienai komandai, tokių žaidėjų nėra daug netgi Europoje. O ar pats norėčiau – negaliu atsakyti, sunku pasakyti. Negaliu pasakyti, kad „Žalgiryje“ būsiu dešimt metų. Visada šituos klausimus žiūriu po sezono, ateina sezonas ir žiūri pasiūlymus bei sprendi. Ar norėčiau? Galbūt, bet nežinau, ar tai įvyks“, – pasakojo krepšininkas.

Visus L.Lekavičiaus atsakymus į „Žalgiris Insider“ prenumeratorių klausimus jau dabar gali pamatyti „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriai. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų