N.Petkevičius: „Buvau pakviestas į rinktinę pirmą kartą, tai yra didelė garbė man“ (2)

2022.06.02 09:16
Nauris Petkevičius | Organizatorių nuotr.

Nauris Petkevičius | Organizatorių nuotr.

Lietuvos rinktinė ir toliau ruošiasi jau savaitgalį startuojančiam UEFA tautų lygos turnyrui.

Antradienį lietuviai iš Druskininkų persikėlė į Vilnių, kur toliau tęsia darbus naujo sezono startams.

Grįžus į sostinę kiek apretėjo Lietuvos rinktinės gretos – dalis jaunų ir pirmą kartą pakviestų žaidėjų buvo išsiųsti į vaikinų U21 rinktinę, kurios taip pat laukia dar viena kova Europos čempionato atrankoje, tačiau Nauris Petkevičius nebuvo tarp tokių – jis toliau lieka ruoštis su pagrindine vyrų rinktine.

Jaunas futbolininkas vyrų rinktinės stovykloje pluša pirmą kartą.

„Įspūdis tikrai geras, buvau pakviestas į rinktinę pirmą kartą, tai yra didelė garbė man. Jaučiuosi tikrai laimingas.

Nuo mažų dienų apie tai svajojau, tai kiekvieno futbolininko svajonė, atstovauti Lietuvos nacionalinei rinktinei, pagaliau tai ir įvyko“, – mintimis dalinosi jaunas futbolininkas.

Jis teigė, kad pirmasis laukiantis varžovas – Liuksemburgas – jam nėra itin gerai žinomas varžovas, tačiau futbolininkas sakė, jog matė ankstesnes Lietuvos ir Liuksemburgo komandų rungtynes.

„Kol kas pačiam dar nesutiktas, teko matyti kelias rungtynes iš anksčiau, kai žaidė su Lietuvos rinktine, atrodo tikrai neblogas varžovas“, – svarstė žaidėjas.

Sulaukęs klausimo apie tikslus šiame rinktinių lange, N. Petkevičius akcentavo kovą dėl pergalės kiekviename mače.

„Kiekvienos rungtynės turi būti kova dėl pergalės, norime to, tačiau ateis laikas, tada ir žiūrėsime, kaip bus“, – dėstė žaidėjas.

Nors V. Ivanauskas teigė, jog žaidėją rinktinėje mato rungtyniaujant saugo pozicijoje, pats futbolininkas akcentavo, jog gali žaisti bet kurioje iš atakuojančių pozicijų ir visose jų jaučiasi patogiai.

„Belgijoje dažniausiai mane treneriai mato žaidžiant po puolėju, priekyje, bet realiai man pačiam nėra problemos žaisti ar vidurio, ar krašto saugu. Nesvarbu kur, svarbu žaisti“, – įsitikinęs jis.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS