„Riterių“ taurės turnyre nuaidėjo finalinis akordas

2022.06.01 17:17
“Riterių“ taurės turnyras | Sauliaus Čirbos nuotr.

“Riterių“ taurės turnyras | Sauliaus Čirbos nuotr.

2021 m. rugsėjį startavęs „Riterių“ taurės turnyras pirmąją vasaros dieną finišavo finaliniu akordu. Po pusfinalių paaiškėjo, kad į pirmų-antrų klasių pirmenybių finalinį etapą pateko Trakų pradinės mokyklos, Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos, Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos ir Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos jaunieji futbolininkai. Tuo tarpu trečių-ketvirtų klasių finalinėse kovose vietas užsitikrino Vilniaus „Aušros“ mokyklos-darželio, Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos, Sofijos Kovalevskojos progimnazijos ir Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos futbolo komandos.

Birželio 1 d. „Sportimos“ manieže vykusiose „Riterių“ taurės turnyro finalinėse varžybose kiekvienoje grupėje komandos sužaidė po tris rungtynes. Pirmų-antrų klasių grupėje geriausiai pasirodė 7 taškus surinkusi Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos komanda, antrą vietą užėmė 6 taškus pelniusi Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos ekipa. Pastaroji lemiamose rungtynėse 5:2 palaužė 4 taškus po dviejų mačų turėjusios Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos jaunuosius futbolininkus ir pastūmėjo juos iš antros į trečią poziciją. Ketvirtoje vietoje liko Trakų pradinės mokyklos žaidėjai.

Trečių-ketvirtų klasių grupėje nugalėtojai ir prizininkai taip pat paaiškėjo paskutinėse rungtynėse. Trečią vietą užėmė Vilniaus „Aušros“ mokyklos-darželio komanda, tarpusavio susitikime 7:0 įveikusi Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos ekipą. Dėl pirmos vietos grūmėsi Sofijos Kovalevskojos progimnazijos ir Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos futbolininkai. Atkakli kova baigėsi lygiosiomis 2:2, o dėl geresnio bendro įvarčių santykio didžioji taurė ir aukso medaliai atiteko Sofijos Kovalevskojos progimnazijos komandai.

„Šio turnyro tikslas buvo ne tik rungtynės ir pergalės, o galimybė moksleiviams išmėginti jėgas futbolo varžybose, susipažinti su šiuo nuostabiu sportu, pabūti draugų būryje. Galiu tik pasidžiaugti, kad turnyre sudalyvavo daugiau nei 800 vaikų. Nuoširdžiai tikiu, kad visi dalyviai gavo daug puikių įspūdžių ir prisiminimų. Surengti tokio mąsto turnyrą nebuvo lengva, bet visus sunkumus atpirko mokytojų ir trenerių padėkos po finalinių varžybų. Neabejoju, kad „Riterių“ taurės turnyras dar ne vienerius metus džiugins Vilniaus miesto ir apskrities moksleivius“, – kalbėjo turnyro organizatorė Jovita Savostaitė.

Viso turnyro metu moksleivius nemokamai į turnyrą vežė „Riterių“ užsakomieji autobusai, visi turnyro dalyviai gavo prizus ir atminimo dovanas, o finaliniame ketverte žaidusios komandos buvo apdovanotos taurėmis bei medaliais.

Projektas „Kasmetinių sporto renginių organizavimas, populiarinant sporto veiklas visuomenėje“, vykdomas futbolo klubo „Riteriai“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų