Paaiškėjo galutinis futbolininkų sąrašas, kurie ruošis Lietuvos rinktinės rungtynėms (8)

2022.06.01 11:39
Lietuvos futbolo rinktinė | Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė | Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė baigė pirmąjį stovyklos etapą ruošiantis startui UEFA tautų lygos turnyre ir antradienio popietę iš Druskininkų.

Nuo trečiadienio rinktinė sportuos Vilniuje, kur šeštadienį jau žais pirmąsias rungtynes su Liuksemburgo rinktine.

Ankstų trečiadienio rytą į Lietuvą sugrįžo ir Arvydas Novikovas, baigęs kovas Turkijos antrosios lygos atkrintamosiose varžybose. Jis taip pat artimiausiu metu prisijungs prie komandos treniruočių.

Grįžus į sostinę sutrumpėjo ir rinktinės kandidatų sąrašas – jame nebeliko Grato Sirgėdo ir Eligijaus Jankausko pavardžių.

Tuo tarpu dar keli futbolininkai iš nacionalinės rinktinės stovyklos prisijungs prie vaikinų U21 rinktinės ekipos, su kuria ruošis paskutinei kovai Europos vaikinų čempionato atrankoje.

Tai – Armandas Kučys, Tomas Kalinauskas, Karolis Uzėla, Artemijus Tutyškinas, Natanas Žebrauskas, Gustas Jarusevičius ir Titas Milašius.

Su vyrų rinktine toliau ruošis šie futbolininkai

Vartininkai

Ernestas Šetkus, Džiugas Bartkus, Ignas Plūkas.

Gynėjai

Rolandas Baravykas, Pijus Širvys, Saulius Mikoliūnas, Edgaras Utkus, Linas Klimavičius, Benas Šatkus, Edvinas Girdvainis, Dominykas Barauskas.

Saugai

Linas Mėgelaitis, Vykintas Slivka, Arvydas Novikovas, Justas Lasickas, Donatas Kazlauskas, Paulius Golubickas, Fedoras Černychas, Nauris Petkevičius, Vilius Armanavičius, Giedrius Matulevičius, Artūras Dolžnikovas.

Puolėjai

Karolis Laukžemis, Augustinas Klimavičius, Ignas Kružikas.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų