FutbolasLT_S01E33: Gajaus tragedija, Dambrauskas Paryžiuje ir Treigys per plauką nuo Premier lygos (4)

2022.05.31 13:35
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Paskutiniajame pavasariniame „FutbolasLT“ tinklalaidės epizode šį kartą dėmesio teko ne tik Lietuvos futbolo aktualijoms, bet ir užsienyje žaidžiančių bei dirbančių lietuvių reikalams. Tinklaidės kūrybinė grupė – žurnalistai Aurimas Budraitis, Naglis Miknevičius ir Evaldas Gelumbauskas su puikiu sezonu pasveikino Splito „Hajduk“ vyriausią trenerį Valdą Dambrauską, be to neliko nepastebėtas ir per žingsnį nuo Anglijos „Premier“ lygos likęs „Huddersfield Town FC“ klubo trenerių štabo narys Linas Treigys.

Tiesa, pirmasis tinklalaidės akcentas anaiptol nebuvo džiugus. Sekmadienį pasirodė informacija, kad Antros lygos rungtynėse sunkią traumą patyrė Vilniaus rajono „TransINVEST“ komandos žaidėjas Gajus Kulbis. 32-ejų futbolininkas šeštadienį vykusiose rungtynėse su „Ateitimi“ griuvo ant galvos ir po to kritimo nebegalėjo valdyti viso kūno. Lazdynų ligoninėje jam buvo atlikta operacija, tačiau, pasak A. Budraičio, kol kas niekas negali pasakyti, ar Gajus, apskritai, galės vaikščioti.

Prisiminę, kaip vieningai šių metų pradžioje Lietuvos futbolo bendruomenė sureagavo į jaunojo Juliaus Virbilo ligą, „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai vylėsi, kad ir šiuo atveju parama G. Kulbio šeimai bus tokia pat reikšminga ir solidi.

Prisidėti galite ir jūs, kiekvieno indėlis yra svarbus ir reikalingas. Gajaus gyvenimo draugės sąskaita:

JUSTINA ŠAFRANOVIČIŪTĖ

LT217300010122613013

Apžvelgę praėjusios savaitės futbolo įvykius – LFF taurės aštuntfinalio mačus, kuriuose futbolo mėgėjai susitiko su A lygos komandomis bei aptarę sekmadienį vykusias vieninteles A lygos rungtynes, pašnekovai nieko nelaukdami susisiekė su Splito „Hajduk“ strategu Valdu Dambrausku. Pokalbyje buvo aptartas ne tik pergalingas Kroatijos taurės finalas ir nesuvaidintos Valdo emocijos, bet ir Čempionų lygos finalinė dvikova, kurią V. Dambrauskas stebėjo gyvai, „Stade de France“ stadione. Ryškiausiu pokalbio brangakmeniu tapo Valdo atsakymas į Aurimo klausimą – kas lėmė „Real“ pergalę? „Įmuštas įvartis“, – atsakė Valdas ir „FutbolasLT“ studiją nunešė juoko banga.

Nuobodžiauti neleido ir kitas tinklalaidės svečias „Huddersfield Town FC“ trenerių štabo narys Linas Treigys. Nuo 2019-ųjų Anglijoje dirbantis lietuvis šį sezoną su komanda sudalyvavo brangiausiose pasaulio futbolo rungtynėse, kurių nugalėtojui atiteko ne tik kelialapis į „Premier“ lygą, bet milijonai pinigų. Deja, „Huddersfield Town FC“ lemiamose rungtynėse 0:1 nusileido „Nottingham Forest“ ekipai ir į elitinę Anglijos futbolo lygą nepateko.

Pasidalinęs mintimis apie finalinį mačą ir „Championship“ pirmenybes, Linas pasakojo ir apie savo darbą, pareigas ir ateities perspektyvas. Neliko be dėmesio ir Lietuvos futbolo reikalai. „Huddersfield Town FC“ ekipoje šį sezoną žaidė vienas iš Liuksemburgo rinktinės lyderių, puolėjas Danel Sinani. Anot L.Treigio, šio žaidėjo pavyzdys rodo, koks didelis yra skirtumas tarp Lietuvos ir Liuksemburgo rinktinių.

„Antrasis pagal pajėgumą Anglijos futbolo divizionas, realiai, yra šešta pagal pajėgumą Europos futbolo lyga. Danelis šį sezoną turėjo apie 50 aukščiausio lygio rungtynių, o Lietuvos rinktinės žaidėjams tokios patirties labiausiai ir trūksta. Tikiu, kad ateityje ir lietuviai žais „Championship“ pirmenybėse, nors, mano galva, net ir du žemesni Anglijos divizionai yra verti dėmesio ir galėtų suteikti puikias karjeros galimybes futbolininkams iš Lietuvos“, – samprotavo L. Treigys.

Po smagių pokalbių apžvelgę einamuosius klubinio Lietuvos futbolo įvykius ir sudėlioję rezultatus Lietuvos rinktinės rungtynėse su Liuksemburgu bei Turkija, „FutbolasLT“ kūrėjai atsakė į žiūrovų klausimus ir atsisveikino iki artimiausio susitikimo kitą trečiadienį.

0:00 Intro. Pozityvas

8:29 Gajaus nelaimė

19:29 LFF taurė

40:57 P.Villaras ar P.Kušlikas arba „Riteriai“ prieš „Jonavą“

53:40 V.Dambrauskas – apie iškovotą taurę, ČL finalą ir ašarines dujas Paryžiuje

1:12:20 A.Novikovo sezono pabaiga

1:13:13 J.Lasicko persikėlimas į Slovėniją

1:15:43 Per žingsnį nuo Premier lygos likęs L.Treigys

1:41:58 Kosminė „Neptūno“ pergalė ir likusi Pirma lyga

1:45:37 Įspūdinga „Žalgirio C“ serija ir likusi Antra lyga

1:48:12 VU – po 5 metų LSFL čempionas

1:49:55 „Gintra“ didina atotrūkį

1:56:46 Prognozės Lietuvos rinktinei

2:01:35 Žiūrovų klausimai

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA