Po UEFA Čempionų lygos finalo – „Liverpool“ fanų smūgiai „Real“ sirgaliui (13)

2022.05.30 22:27
Smūgiai „Real“ sirgaliui | „Stop“ kadras

Smūgiai „Real“ sirgaliui | „Stop“ kadras

 Madrido „Real“ klubas UEFA Čempionų lygos finale praėjusią savaitę minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir iškovojo nugalėtojų titulą.

Po rungtynių vienas iš „Real“ sirgalių „Liverpool“ fanų apsuptyje nusprendė užtraukti pergalės dainas. „Liverpool“ gerbėjai jo dainų buvo linkę klausytis tik keletą sekundžių – jau netrukus „Real“ fanas gavo smūgį į galvą. Čia pat priėjo ir antrasis „Liverpool“ sirgalius, taip pat vožęs „Real“ fanui į galvą. Šis vaizdo įrašas greitai apskriejo internetą ir buvo peržiūrėtas milijonus kartų. Nėra žinoma, kuo ši situacija vėliau baigėsi.

Šių metų Čempionų lygos finalą paženklino chaosas. Rungtynių pradžia buvo atidėta daugiau nei pusvalandžiui, nes stadiono apsaugos darbuotojams sunkiai sekėsi tvarkytis su sirgaliais.

Prancūzų teigimu, pagrindinė to problema – padirbti „Liverpool“ gerbėjų bilietai. Teigiama, kad 62 tūkst. „Liverpool“ sirgalių bandė įsiveržti į stadioną, nors 70 proc. iš jų turėjo padirbtus bilietus, o klubo fanams buvo skirta mažiau nei 20 tūkst. vietų stadione. „Real“ fanai, anot prancūzų, elgėsi kur kas drausmingiau. 97 proc. iš visų atvykusių „Real“ fanų į stadioną pateko laiku. Tuo tarpu tik pusė „Liverpool“ sirgalių 21 val. vietos laiku, kai buvo suplanuota rungtynių pradžia, sėdėjo savo vietose.

„Liverpool“ fanai po rungtynių tikino, kad buvo tramdomi ašarinėmis dujomis ir kad riaušių policija įsivėlė į muštynes su sirgaliais.

„Mes buvome labai išsigandusios. Sesuo man pasakė, kad niekada gyvenime nebevyks į Paryžių. Šita traumuojanti patirtis tikrai ilgam sugadino mūsų požiūrį į šį miestą. Esu įsiutusi ant finalo organizatorių. Juk tai senas stadionas, kuriame buvo surengta daugybė didžiulių renginių. Nesuprantu, kodėl šį kartą viskas buvo atlikta taip blogai“, - BBC sakė viena iš „Liverpool“ sirgalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų