V.Bottas prajuokino L.Hamiltoną: padovanojo britui 50 tūkst. eurų surinkti padėjusią nuogą savo nuotrauką

2022.05.27 21:40
Lewisas Hamiltonas ir Valtteri Bottas | Instagram.com nuotr

Lewisas Hamiltonas ir Valtteri Bottas | Instagram.com nuotr

 Daug sezonų „Mercedes“ komandoje kartu praleidę britas Lewisas Hamiltonas ir suomis Valtteri Bottas neseniai vėl susitiko.

Suomis į susitikimą neatėjo tuščiomis rankomis. V.Bottas nusprendė prajuokinti L.Hamiltoną ir įteikė jam...nuogą savo nuotrauką.

V.Botto mergina Tiffany užfiksavo suomį nuogą atostogų metu. Ši nuotrauka greitai apskriejo internetą ir sulaukė didžiulio dėmesio. V.Bottas su fotografu Paulu Ripke nusprendė, kad reikėtų šią nuotrauką pardavinėti internete ir taip pabandyti surinkti pinigų labdarai.

Ši idėja greitai pasiteisino – daugiau nei 5000 žmonių įsigijo nuogą V.Botto nuotrauką. Taip labdarai buvo surinkti 50 tūkst. eurų.

Žymiosios nuotraukos kopiją su parašu V.Bottas nusprendė įteikti ir L.Hamiltonui: „Paskutinę kopiją išsaugojau savo bičiuliui Lewisui“.

L.Hamiltonas dar praėjusią savaitę tikino, kad ir pats norėtų įsigyti V.Botto nuotrauką.

„Tai viena geriausių mano matytų nuotraukų“, - juokėsi L.Hamiltonas.

Šiuo metu „Formulės 1“ pilotai yra Monake, kur prasidėjo lenktynių savaitgalis legendinėje trasoje. Penktadienį prieš treniruotę vėl buvo paskleisti gandai, kad L.Hamiltonas gali būti diskvalifikuotas dėl papuošalų dėvėjimo važiavimų metu. Visgi, tos kalbos nepasitvirtino, o britas vėliau patikino, kad šiai temai yra skiriama per daug dėmesio.

„Auskarus aš visada išsisegu prieš sėsdamas į bolidą, o auskaras nosyje neturi jokios reikšmės. Taisyklės dėl papuošalų dėvėjimo atsirado dar 2005 m., bet aš visą karjerą juos nešioju ir tai niekada nebuvo problema“, - tikino britas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų