„Metalist“ savininkas bando padėti Charkivui: parduoda prabangią savo jachtą už beveik 50 mln. eurų

2022.05.27 21:09
„Worth Avenue Yachts“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„Worth Avenue Yachts“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Charkivo „Metalist“ futbolo klubo savininkas Oleksandras Jaroslavskij bando padėti nuo Rusijos okupantų nukentėjusiam Charkivo miestui.

Dar kovo mėnesį O.Jaroslavskij pažadėjo, kad parduos prabangią savo jachtą ir taip finansuos Charkivo atstatymą. Anot „sport.ua“, vienas turtingiausių Ukrainos žmonių savo pažadą ištesėjo.

„Worth Avenue Yachts“ puslapyje jau buvo patalpintas skelbimas, kuriame siūloma įsigyti O.Jaroslavskij jachtą „Kaiser“. Už ją prašoma 49,5 mln. eurų.

Šiuo metu Italijoje esanti jachta turi 6 kajutes, kuriose gali tilpti 12 svečių. Taip pat yra 15 vietų įgulos nariams. Prabangioje jachtoje įrengta net ir sūkurinė vonia.

O.Jaroslavskij gaivinti Charkivo futbolą ėmėsi 2020 m., kai pažadėjo panaikinti ankstesnių savininkų pridarytas skolas ir grąžinti klubui šlovę. Jau pirmajame sezone Charkivo komanda laimėjo Ukrainos trečiąją lygą, o šiame sezone buvo ryškūs Ukrainos antrosios lygos lyderiai, kol sezono nenutraukė Rusijos okupantai.

„Metalist“ šiame amžiuje yra vienas sėkmingiausių Ukrainos klubų. 2013 m. komanda tapo Ukrainos vicečempione, o bronzą pelnė net 6 kartus. Nuo 2008 m. iki 2015 m. „Metalist“ nuolat žaisdavo UEFA Europos lygoje arba UEFA Čempionų lygoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
LKL