0

E.Šiškevičius „Tour of Estonia“ prologe – šeštas

2022.05.26 21:54
Evaldas Šiškevičius | Vytauto Dranginio nuotr.

Dviračių lenktynių „Tour of Estonia“ (UCI I kategorija) prologe ketvirtadienį iš lietuvių geriausiai pasirodė Evaldas Šiškevičius (Lietuvos rinktinė). Jis iškovojo šeštą vietą.

Nugalėjo lenkas Marceli Boguslawski („HRE Mazowsze Serce Polski“). Jis 3,7 km distanciją įveikė per 5 min. 14 sek. (vid. greitis – 42,42 km/h). Lietuvos čempionas E. Šiškevičius nugalėtojui pralaimėjo 8 sek.

Venantas Lašinis (Lietuvos rinktinė, +18 sek.) klasifikuotas 39-as, o Aivaras Mikutis („Ampler – Tartu2024“, +19 sek.) – 41-as.

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje A. Mikutis – devintas. Komandų įskaitoje (21 komanda) Lietuvos rinktinė užėmė 13-ą, o „Voltas“ – 20-ą vietas.

Lenktynes pradėjo 137 dviratininkai. Varžybose dar dalyvauja Gustas Raugala, Žygimantas Matuzevičius, Olegas Ivanovas, Aristidas Kelmelis (visi keturi – Lietuvos rinktinė), Darijus Džervus, Edgaras Kovaliovas, Lukas Talačka, Mantas Staliūnas, Jokūbas Zdanevičius, Mindaugas Striška (visi šeši – „Voltas“).

Pirmasis etapas (192,6 km) vyks penktadienį, o antrasis (164,8 km) – šeštadienį.