Lietuva
Rungtynės prasidės 19:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
Latvija

Po klaidingos gydytojų diagnozės D.Ceballosas vos nebaigė karjeros: „Dar 20 minučių aikštėje ir viskas būtų baigta“

2022.05.26 21:40
Dani Ceballoso kojos | Scanpix nuotr.

Dani Ceballoso kojos | Scanpix nuotr.

 Madrido „Real“ saugas Dani Ceballosas prieš UEFA Čempionų lygos finalą su „Liverpool“ atsivėrė ir pareiškė, kad vos nebuvo priverstas baigti karjeros dėl klaidingos gydytojų diagnozės.

Pernai D.Ceballosas patyrė šiurpią čiurnos traumą Tokijo olimpiados rungtynėse su Egiptu. Kelias savaites jis pailsėjo ir pamanė, kad jau gali grįžti į aikštę, nes gydytojai aiškino, kad tai tebuvo nedidelė raiščių trauma. D.Ceballosas bandė žaisti olimpinį finalą prieš Braziliją, tačiau galiausiai nebuvo registruotas rungtynėms. Dabar ispanas dėl to gali tik džiūgauti, nes kitu atveju jo karjera galėjo būti baigta.

D.Ceballosas, po olimpiados grįžęs į Madridą, iš gydytojų išgirdo, kad jam lūžo šokikaulis. Tai – pėdos kaulas, padedantis išlaikyti visą kūno svorį. Po šios diagnozės D.Ceballosas traumą gydėsi 5 mėnesius.

„Tai buvo blogiausi 5 mėnesiai mano gyvenime. Čiurna manęs neklausė. Bandžiau žaisti olimpinį finalą gavęs klaidingą gydytojų diagnozę. Vėliau, grįžus į Madridą, gydytojai man pasakė, kad lūžo šokikaulis. Jei būčiau žaidęs tame finale bent 20 minučių, tai vėliau būčiau turėjęs baigti karjerą“, - sakė D.Ceballosas.

Ispanas padėkojo medikams, kurie pastatė jį ant kojų, ir pažymėjo, kad apie savo ateitį Madride su klubo vadovais kalbės tik po UEFA Čempionų lygos finalo.

D.Ceballosas šiame sezone spėjo sužaisti 17 rungtynių, per kurias atliko 1 rezultatyvų perdavimą. 25-erių saugo kontraktas baigia galioti po metų. Jo vertė rinkoje dabar siekia 15 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų