Nickas Diazas metų pabaigoje nori kautis dėl UFC čempiono diržo: „Manau, kad nugalėčiau Usmaną“ (7)

2022.05.26 18:13
Nickas Diazas | „Stop“ kadras

Nickas Diazas | „Stop“ kadras

 Vienas populiariausių UFC kovotojų – 38-erių Nickas Diazas – pernai po daugiau nei 6 metų pertraukos sugrįžo į narvą ir susikovė su Robbie Lawleriu.

Aktyviai kovą pradėjęs veteranas iš pradžių priminė senąjį save, tačiau labai greitai išsikvėpė. R.Lawleris perėmė iniciatyvą, o trečiojo raundo pradžioje N.Diazas tiesiog nebenorėjo toliau kovoti ir pasirinko pralaimėjimą techniniu nokautu.

Dar prieš sugrįžimą N.Diazas aiškino, kad neturi motyvacijos kautis prieš R.Lawlerį ir narve neatrodė, kad amerikietis būtų geros fizinės formos. Nepaisant to, šiemet amerikietis vėl yra nusiteikęs pasirodyti UFC narve. Apie tai N.Diazas prabilo bendraudamas su „TMZ Sports“.

„Dabar deramės dėl kovos metų pabaigoje. Esu susikoncentravęs į treniruotes. Aš dar kovosiu ir norėčiau, kad ta kova būtų dėl titulo. Man nėra prasmės gaišti laiką kovoje su kokiu jaunu vaikinu. Gal jis išspardytų mano užpakalį, gal aš laimėčiau. Nežinau, bet tai būtų laiko gaišimas. Tokios kovos manęs nebemotyvuoja. Man 38-eri ir aš noriu kautis dėl titulo“, - pareiškė N.Diazas.

Šiuo metu pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržas priklauso nigeriečiui Kamaru Usmanui. N.Diazo galimybėmis jį įveikti niekas netiki, išskyrus patį veteraną.

„Manau, kad aš jį nugalėčiau. Būtų smagu, jei gaučiau progą su juo susikauti“, - pridėjo N.Diazas.

K.Usmanas šiuo metu atsigauna po rankos operacijos. Buvo planuojama, kad šią vasarą jis susikaus su Leonu Edwardsu, bet kovą gali tekti nukelti į rudenį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų