A.Sterlingas paaiškino, kodėl iškvietė į kovą F.Mayweatherį: „Jis bandė nuvilioti mano merginą“

2022.05.26 15:59
Rebecca Cruz ir Aljamainas Sterlingas | Instagram.com nuotr

Rebecca Cruz ir Aljamainas Sterlingas | Instagram.com nuotr

 Dabartinis UFC čempionas Aljamainas Sterlingas „Spinning Backfist“ tinklalaidėje atskleidė, kad dar 2016 m. bandė iškviesti Floydą Mayweatherį į kovą, nes įtarė, kad šis bando nuvilioti jo merginą Rebeccą Cruz.

„Pamenu, kai Mayweatheris pradėjo siųsti savo pakalikus, kurie kvietė mus abu į kažkokį jo organizuojamą vakarėlį. Iš pradžių pas mus atėjo vaikinas ir pasakė, kad abu esame kviečiami dalyvauti vakarėlyje. Aš jam atsakiau, kad nesu kvailys ir gerai žinau, ką jie nori padaryti. Jie būtų bandę mane atskirti nuo Rebeccos ir palikę mane kvailio vietoje. Kai paaiškinau, kad neleisiu tyčiotis iš manęs, tas vaikinas išėjo. Po kiek laiko atėjo Mayweatherio siųsta mergina. Ji irgi pradėjo aiškinti, kad abu esame kviečiami į vakarėlį.

Aš tada pasakiau tai merginai, kad ji perduotų mano žinutę Floydui. Pasakiau, kad aš esu nenugalėtas MMA narve, o jis – bokso ringe. Jei Floydas nori išsiaiškinti, kuri sporto šaka pranašesnė, tuomet mums reikia susikauti. Ta mergina tada išėjo ir nuo tada aš jos nebemačiau. Netikiu, kad ji perdavė tuos žodžius Floydui. Aš Floydą visada mėgau kaip boksininką, bet negalėjau leistis jo kvailinamas“, - sakė A.Sterlingas.

Pernai po 10-ies metų draugystės A.Sterlingas galiausiai pasipiršo R.Cruz.

Šiuo metu amerikietis laukia, ką UFC paskirs jo varžovu 61,2 kg svorio kategorijos titulinėje kovoje. Favoritu susikauti su A.Sterlingu yra laikomas buvęs čempionas T.J.Dillashaw, tačiau toks planas labai nepatinka kitam buvusiam čempionui Dominickui Cruzui.

„Dillashaw buvo suspenduotas dėl sukčiavimo, sugrįžo, turėjo vieną kovą ir dabar kovos dėl titulo? Susidaro įspūdis, kad UFC rūpi tik bilietų pardavimai ir kovotojų istorijos. Dillashaw dabar daug kas nekenčia, nes jis sukčiavo, tačiau dėl to tik dar daugiau žmonių įsijungs jo kovą ir UFC iš to tik uždirbs. Dėl to titulinių kovų negauna tokie kaip Munhozas, kurie labai ilgai kaunasi UFC“, - sakė D.Cruzas.

Buvusį čempioną taip pat pribloškė A.Sterlingo sudėjimas. Anot D.Cruzo, dabartinis čempionas prieš kovas tikriausiai meta apie 20 kg svorio ir įprastai sveria 80 kg.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų