Teisėjų vertinimų priblokštas H.Holm treneris paaiškino, kuris elementas kovos metu yra per menkai vertinamas

2022.05.26 15:27
Ketlen Vieira | „Stop“ kadras

Ketlen Vieira | „Stop“ kadras

 Sekmadienio paryčiais Lietuvos laiku vykusiame „UFC Vegas 55“ turnyro pagrindinėje vakaro kovoje Ketlen Vieira skirtingu teisėjų sprendimu 48-47, 48-47, 47-48 nugalėjo buvusią čempionę Holly Holm.

Iš karto po kovos kilo diskusijos apie tai, ar teisėjai priėmė teisingą sprendimą. H.Holm dar narve pareiškė maniusi, kad laimėjo 4 raundus. Jos pergalę matė ir turnyrą komentavęs Danielis Cormier, o pati K.Vieira tikino, kad H.Holm pasirinko „antikovos“ taktiką, spausdama ją prie tinklo nepadarė jokios žalos ir kad teisėjai priėmė teisingą sprendimą.

Neseniai šia tema pasisakė H.Holm treneris Mike‘as Winkeljohnas. Jis pažymėjo, kad teisėjai, vertindami kovas, pernelyg nuvertina spyrius į varžovę.

„Belaukdami teisėjų įvertinimų, mes jau galvojome, kaip švęsime pergalę. Buvome kiek nusivylę, kad nebaigėme kovos anksčiau laiko, bet žinojome, kad padarėme užtektinai, jog laimėtume. Kai išgirdau, kad teisėjų nuomonės išsiskyrė, tai pagalvojau, kad vienas pusgalvis teisėjas tiesiog padarė klaidą, bet paskutinis ištaisys tą nesąmonę ir paskelbs Holly laimėtoja. Buvau šokiruotas, kai jie paskelbė Ketlen pergalę. Jūs patys girdėjote, ką jos treneriai sakė po 4 raundų. Kiekvienas kampas mato, kaip klostosi kova ir žino, kuri kovotoja turėtų būti priekyje. Abiejų pusių reakcijos tai geriausiai išdavė. Esu labai nusivylęs, nes toks sprendimas yra nesąžiningas kovotojų atžvilgiu.

Kai kurie teisėjai visiškai nuvertina spyrius į kojas ir į korpusą. Jie nesupranta, kaip stipriai tai žaloja varžovą. Liūdna, kad dėl tokio sprendimo Holly prarado potencialią titulinę kovą. Viskas buvo idealiai suplanuota. Holly turėjo laimėti, gauti titulinę kovą UFC, tada trumpam grįžti į boksą dėl kovos su Katie Taylor ir baigti karjerą. Tai būti idealus pasitraukimas iš kovinio sporto. Deja, šis planas žlugo dėl dviejų teisėjų, kurie stebėjo kažkokią kitą kovą“, - „BJPenn.com“ sakė M.Winkeljohnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų