„Fiorentinos“ savininkas išdėjo D.Vlahovičių į šuns dienas: „Derybose jis kas pusvalandį vaikščiojo į tualetą ir bandė sugriauti klubą“ Serbas pradėjo susitikinėti su itališkąja Megan Fox (1)

2022.05.26 14:57
Carolina Stramare, Dušanas Vlahovičius ir Rocco Commisso | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Carolina Stramare, Dušanas Vlahovičius ir Rocco Commisso | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Kylanti Serbijos futbolo žvaigždė – 22-ejų Dušanas Vlahovičius – atmetė daugybę „Fiorentinos“ pasiūlymų pratęsti kontraktą ir šią žiemą už beveik 82 mln. eurų persikėlė į Turino „Juventus“.

„Fiorentina“, net ir praradusi rezultatyviausią žaidėją, sugebėjo išlaikyti panašų žaidimo lygį, užėmė 7-ą vietą ir pateko į UEFA Europos Konferencijų lygos atranką. „Fiorentinos“ savininkas Rocco Commisso neseniai prisiminė derybas su D.Vlahovičiumi ir pažymėjo, kad jis su savo agentais bandė sugriauti klubą.

„Su Vlahovičiumi mes buvome 7-i, be jo – irgi 7-i. Tai daug ką pasako. „Juventus“ klube jis „Serie A“ lygoje ir Italijos taurėje įmušė 7 ar 8 įvarčius. Tiek pat mums pelnė jį pakeitę Piatekas ir Cabralis. Mes dėl Vlahovičiaus pardavimo nedaug ką tepraradome.

Gruodį grįžau į Florenciją derėtis dėl naujos sutarties su Vlahovičiumi ir jo agentais, bet visi jie elgėsi labai nenuoširdžiai. Susitikome mano viešbutyje ir kalbėjome 3 valandas, tačiau Vlahovičius kas pusvalandį išeidavo į tualetą, tada dar lauke pasišnekėdavo su jo laukusiais bičiuliais ir elgėsi labai nemandagiai.

Kitą dieną jie man pasakė, kad Vlahovičius sutinka pratęsti sutartį už 8 mln. eurų metinę algą atskaičius mokesčius. Iš pradžių diskutavome apie 4 mln. eurų, bet ta suma po 24 valandų derybų padvigubėjo. Vėliau jie sutiko sumažinti reikalavimus iki 6 mln. eurų sezoninės algos, bet tuo pačiu iškėlė kitą sąlygą – užsigeidė tam tikro procento pajamų nuo Vlahovičiaus pardavimo kitam klubui. Tada aš pasakiau, kad derybų nebetęsiu ir kad klubo direktoriams reikia surasti pamainą Vlahovičiui ir jie pakvietė Piateką su Cabraliu. Netrukus mes pardavėme vyruką, kuris norėjo sugriauti mūsų klubą. Vlahovičius nenorėjo keltis nei į „Arsenal“, nei į „Real“, nei „Atletico“. Galiausiai jis susitarė su „Juventus“, nors nesu tikras, kiek laiko tos derybos tęsėsi“, - spaudos konferencijoje sakė R.Commisso.

D.Vlahovičius pastaruoju metu pateko į žiniasklaidos akiratį dar ir todėl, kad pradėjo susitikinėti su garsiu Italijos modeliu Carolina Stramare. Itališkąja Megan Fox vadinama mergina 2019 m. tapo „Miss Italija“.

D.Vlahovičus Turine spėjo sužaisti 21 rungtynes ir įmušė 9 įvarčius. Pirmoje sezono pusėje, atstovaudamas „Fiorentinai“, serbas per 24 mačus pelnė net 20 įvarčių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų