Lietuva
Ilgoji pertrauka
51
:
37
Atsinaujins po sek
Latvija

A.Sireika juokavo su žalgiriečiais: „Po dešimt metų patekome į ketvertuką, o dabar turime žaisti su „Žalgiriu“. Ko jūs čia dabar maišotės?“ (3)

2022.05.25 21:42
rungtynių akimirka | BNS nuotr.

rungtynių akimirka | BNS nuotr.

 Trečiadienį pergalingai „Betsafe-LKL“ čempionato mažąjį finalą atidarė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, kurie namuose 92:75 (28:18, 29:21, 14:19, 21:17) susitvarkė su Šiaulių „Šiauliai-7bet“ iššūkiu.

Po rungtynių „Šiauliai-7bet“ treneris Antanas Sireika žadėjo kitokį susitikimą Šiauliuose bei pasakė, kaip juokavo su buvusiais savo auklėtiniais Mantu Kalniečiu ir Pauliumi Jankūnu.

„Žalgiris“ buvo stipresni ir laimėjo, bet daug nesileidžiant į detales galiu pasakyti, kad Šiauliuose bus visai kitokia kova, nes tiesiog nesitikėjome. Galiu pasakyti, kad jie tiesiog mus apgavo. Kai reikėjo prieš „Lietkabelį“, tai jie mėtė tritaškius pro šalį, o šiandien meta – visi krenta. Milaknį apšaukiau, sakiau, kad pataikytų tada, kada reikia. Dabar iš pradžių 4 iš 4...“, – sakė A.Sireika.

– Perimetre taikėte rizikas?

– Taip, tai pažiūrėkite, Joshas Nebo – žaidžiame „trapą“, paduoda jam kamuolį, o jis „floaterius“ meta. Vienas, antras.. Atėjo padėti, numeta į kampą, papildomas perdavimas ir metimas. Žaidėme panašią gynybą kaip ir „Lietkabelis“, galbūt kokybė nebuvo panaši, bet stabdome prasiveržimus, tiesiog jie ten nepataikė, o čia – pataikė. Tikiuosi, kad mūsų vyrai mobilizuosis, parodys daugiau energijos ir atrodysime kitaip.

– Šiandien trūko ir resursų, nebuvo trijų pagrindinės sudėties žaidėjų. Kokia jų situacija?

– Tikiuosi kiekvieną dieną, kad kažkas papildys mano gretas. Kaip bus iš tikrųjų, parodys tik gyvenimas. Negaliu sveikatos pakeisti.

– Per ilgą savo karjerą buvo taip, kad vienai komandai tai labai svarbi serija, o kitai – kančios serija?

– Ne, taip nebuvo. Sakiau ir Kaziui, ir Pauliui, Mantui, kurie yra mano vaikai – kodėl pasirinkote Šiaulių komandą? Gadinate mums šventę. Mes po dešimt metų papuolėme į ketvertuką ir dabar su „Žalgiriu“ turime žaisti dėl bronzos. Ko jūs čia dabar maišotės? Juokas juokais, bet taip niekam nėra tekę. Išbandymus duoda stipriems vyrams, pasistengsime daryti kažką kitaip.

– Susidarė įspūdis, kad kai kurie žaidėjai netikėjo ir pergale. Ar tai buvo klaidingas įspūdis?

– Neklaidingas. Kiekvienas žmogus yra gyvas individas. Dar kol pataikėme ir buvo lygus žaidimas, dar buvo kažkiek to entuziazmo, bet kai suklydome, gavome metimų ir mačiau kaip krenta rankos žemyn. Džiaugiuosi, kad Danielius išėjo ir įnešė energijos, tikėkimės surasime daugiau resursų.

– Gal finalui turite prognozę?

– Turiu, bet gal nepatiks? Galvoju, kad laimės „Rytas“.

– Mažojo finalo serija iki keturių pergalių neatrodo ištęsta? Anksčiau būdavo iki trijų.

– Galbūt, ypač dabar, kai „Žalgiris“ turi žaisti. Būtų kitos komandos, kai būdavo atkaklios kovos, galbūt būtų kitaip. Vis tiek atkrintamosios duoda kažkokį grožį, ypač šiais metais. Gal ir neblogai.

– Žiūrint į statistiką: 13 išmestų tritaškių neatrodo kaip „Šiaulių“ komanda. Kodėl tiek mažai tritaškių?

– Nežinau, stebėjausi ir aš. Gal per anksti žaidėjai nuleido rankas ir netikėjo pergale. Per treniruotes su Eimantu kalbėjome, kaip jis turi mesti, bet.. Nepataikysi – nelaimėsi, bet jeigu nemesi, tai net šansų neturi. Reikia naudotis proga. Pritrūko drąsos mūsų metikams, čia 13 tritaškių yra nesąmonė. Visi meta apie 30 ir mes tiek norime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų