Apie keleivio sumušimą prabilęs M.Tysonas: „Jis peržengė ribą“

2022.05.25 15:34
Mike'as Tysonas | „Stop“ kadras

Mike'as Tysonas | „Stop“ kadras

 Buvęs sunkiasvorių čempionas Mike‘as Tysonas prieš maždaug mėnesį nebeištvėrė apsvaigusio lėktuvo keleivio kalbų ir kelis kartus jam smogė. Teigiama, kad M.Tysonas iš pradžių buvo nuoširdus ir netgi pasidarė su keleiviu asmenukę, tačiau vienas iš vyriškių toliau nepaliko boksininko ramybėje, vis jį erzino ir galiausiai sulaukė atsako.

M.Tysonas apie šį incidentą ilgai nekalbėjo ir tik neseniai savo tinklalaidėje trumpai pakomentavo, kas nutiko. Boksininkas pažymėjo, kad ateityje jam veikiausiai reikėtų rinktis privačius lėktuvus.

„Jis tyčia išsidirbinėjo ir bandė mane erzinti. Gal man ateityje reikėtų nustoti skraidyti tokiais lėktuvais. Mano žmonai niekada nepatiko tai, kokius skrydžius renkuosi. Kaip aš dar galėjau pasielgti toje situacijoje? Tas vyrukas peržengė ribą ir aš neturėjau kitos išeities kaip tik padaryti tai, ką padariau“, - sakė M.Tysonas.

Boksininko sumuštas 36-erių Melvinas Townsendas III grasino kreiptis į teismą, tikindamas, kad M.Tysonas prieš jį panaudojo perteklinę jėgą. Tiesa, San Francisko policijos departamentas neseniai atskleidė, kad po tyrimo buvo nuspręsta nepareikšti M.Tysonui jokių kaltinimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų