V.Ševčenko jau šių metų pabaigoje gali kovoti dėl aukštesnės svorio kategorijos UFC čempionės diržo: „Tai labai realu“

2022.05.25 13:13
Valentina Ševčenko | „Stop“ kadras

Valentina Ševčenko | „Stop“ kadras

 34-erių kirgizė Valentina Ševčenko jau pusketvirtų metų karaliauja UFC svorio kategorijoje iki 56,7 kg. Kovotoja 6 kartus iš eilės apgynė pasaulio čempionės diržą ir nė karto nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo.

Pergalių seriją V.Ševčenko mėgins pratęsti birželio 11 d., kai susikaus su Taila Santos. Brazilė svorio kategorijos reitinge yra 4-a, bet beveik niekas netiki, kad ji sukels problemų V.Ševčenko.

Kirgizė pažymi, kad vis dažniau pagalvoja apie galimybę tapti antros svorio kategorijos pasaulio čempione. Ji kartą jau kovėsi dėl 61,2 kg kategorijos čempionės diržo su Amanda Nunes, bet tąkart pralaimėjo skirtingu teisėjų sprendimu.

V.Ševčenko gal jau šią vasarą būtų susikovusi su A.Nunes, bet brazilė sensacingai pralaimėjo Juliannai Penai ir UFC neliko kur dėtis, kaip tik organizuoti revanšinę jų kovą. Kirgizė pažymi, kad dabar planai kautis dėl antrojo čempionės diržo buvo atidėti iki 2022 m. pabaigos.

„Manau, kad perėjimas į 61,2 kg svorio kategoriją tikrai yra realus. Visada noriu dalyvauti kuo reikšmingesnėse kovose. Manau, kad revanšinė kova su Nunes yra neišvengiama. Aš ją vadinčiau kovos su Pena favorite. Tiesa, jei ji vėl pralaimės Penai, tada galėčiau susikauti ir su Julianna. Jau esu ją įveikusi rankos laužimo veiksmu ir žmonės vis dažniau kalba, kad galėčiau susitikti su ja dar sykį. Manau, kad kova dėl tos svorio kategorijos čempionės diržo galėtų įvykti šių metų pabaigoje. Tai labai labai realu“, - „The MMA Hour“ sakė V.Ševčenko.

Kirgizė pridėjo, kad jos planus galėtų pakeisti nebent Miesha Tate, kuri nusprendė leistis svorio kategorija žemyn ir kausis su Lauren Murphy.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų