Tikro gyvenimo superherojus UFC kovotojas K.Hollandas papasakojo dar vieną gelbėjimo operaciją: „Šį kartą tikrai buvo baisu“ (1)

2022.05.25 09:27
Kevinas Hollandas | Organizatorių nuotr.

Kevinas Hollandas | Organizatorių nuotr.

 UFC pusvidutinio svorio kategorijos kovotojas Kevinas Hollandas tęsia savo „užklasinę veiklą“, kaip realaus gyvenimo superherojus.

Buvo pranešta, kad praėjusių metų spalio mėnesį K.Hollandas sustabdė automobilio vagystę savo kaimynystėje. Kovotojas pamatė, kaip į automobilį įsiveržė vyras ir jį nusivijo, sustabdė ir sutramdė, kol atvyko policija.

Šių metų pradžioje K.Hollandas sustabdė dar vieną nusikaltimą. Šį kartą viename Hjustono bare vyras panaudojo ginklą ir paleido šovinius. Tuomet K.Hollandas su kitu vyru įsikišo, išmušė šauliui ginklą iš rankų ir atliko smaugimo veiksmą, įprastą MMA narve – „rear-naked choke“.

„The Fighter podcast“ tinklalaidėje apsilankęs K.Hollandas papasakojo ir dar vieną istoriją, kurios iki šiol negirdėjome. 29-erių metų kovotojas padėjo išgelbėti vyrą, kuomet šis apvirto su didžiuliu sunkvežimiu.

„Vyrukas apvertė sunkvežimį, aš jam padėjau išsivaduoti“, – kalbėjo K.Hollandas. „Išskyrus tai, daugiau nieko nebuvo įvykę“.

Sunkvežimio avarija gali pasirodyti menkniekis, lyginant su anksčiau įvykusiais įvykiais, kuomet kovotojui teko susidurti su nusikaltėliais, tačiau jis viską matė realiu laiku ir teigė, kad šis įvykis jį tikrai išgąsdino.

„Vairuoju „Regal“ automobilį, tai „senoji mokykla“ ir lyg mano „betmobilis“, – aiškino K.Hollandas. „Visi žino, kad Betmenas yra mano mėgstamiausias herojus, todėl tikriausiai aš ir būnu įsitraukęs į visus tuos įvykius. Važiuoju keliu, džiaugiuosi 80-ųjų, 90-ųjų muzika, tiesiog važinėju. Pasižiūriu į dešinę, o ten vyrukas, gana greitai bandantis įvažiuoti į greitkelį. Pasižiūrėjau į priekį, vėl pasižiūrėjau į dešinę, o jis pradėjo slysti į šoną. Greitai pradėjau stabdyti, džiaugiuosi, kad pasikeičiau stabdžių kaladėles. Iššokau iš automobilio, pribėgau, užšokau ant viršaus, išplėšiau duris ir ištraukiau vyruką“.

Pasak K.Hollando, įvažiavimo į greitkelį kelias buvo gana ilgas, todėl atrodė, kad vairuotojas didino greitį, kad natūraliai prisijungtų prie eismo. Visgi situacija tapo baisi, nes sunkvežimis nuslydo nuo šlaito ir apsivertė.

„Iš automobilio teka skysčiai, ištraukiu vyruką ir man tikrai tampa baisu“, – sakė K.Hollandas. „Kiekvieną kartą, kai nutikdavo įvykių, būdavau ramus, kietas ir susikaupęs. Šį kartą aš bijojau. Man atrodė, kad sunkvežimis sprogs. Išgelbėtas vyrukas bando sugrįžti į sunkvežimį, nes šaukė, kad jam reikia jo telefono. Brolau, aš turiu antrą telefoną savo automobilyje, tau nereikia savojo, mums reikia eiti, bet jis nesiklausė.

Taigi, aš padedu jam išlipti iš sunkvežimio antrą kartą, bet jis vėl sako, kad jam kažko reikia iš sunkvežimio. Aš išeinu, apsisuku – ten atvažiuoja policija. Klausiu kas vyksta? Policija sako, kad aš pasakyčiau, kas čia vyksta – tu vairuoji, ar jis?. Ne, ne, ne.. Atsakiau, kad mano automobilis apačioje. Turbūt tai viena iš tų situacijų, kai tikriausiai turėčiau savo užpakalį palikti automobilyje“.

Laimei, į avariją nebuvo įtrauktos kitos transporto priemonės, o vilkikas galiausiai nuslydo ir atsitrenkė į žolę.

„Jis puikiai slydo ant žolės. Manau, kad jis tiesiog užmigo. Kas čia žino. Vyrukui nebuvo nutikę nieko bloga, tačiau kai staiga pareigūnas jį ištraukė, jis šaukė. Manau, kad jis vaidino“, – pasakojo K.Hollandas.

Kovotojas neįsivaizduoja, kodėl jis ir toliau patenka į pavojingas situacijas. Jis tiesiog žino, kad negali apsisukti ir pasitraukti, kai yra galimybė padėti.

K.Hollandas teigė, kad yra dar viena praeities istorija, kuri pranoksta visas šias situacijas, tačiau artimiausiu metu jis neplanuoja jos pasakoti.

„Turiu kitą istoriją, kuri yra kur kas labiau laukinė, bet aš niekada apie tai nekalbėsiu. Kai buvau jaunas, norėjau būti superherojumi, todėl turite būti atsargūs su savo norais. Kai galvoji apie tam tikrus dalykus, jie pradeda vykti“, – sakė K.Hollandas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA