Lietuva
Rungtynės prasidės 19:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
Latvija

C.McGregoras atsiprašė dėl T.Fergusono įžeidimo, H.Cejudo siūlo jiems kautis tarpusavyje (5)

2022.05.24 18:50
Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Airis Conoras McGregoras po „UFC 274“ turnyro skubėjo šaipytis iš Tony Fergusono, kuris brutaliai buvo nokautuotas Michaelio Chandlerio. T.Fergusono veidą po nokauto airis prilygino „McNuggets“ gaminiui. Anksčiau pats T.Fergusonas nuolat vadindavo C.McGregorą „McNuggets“.

Conoro McGregoro žinutė | „Twitter“ nuotr.

Conoro McGregoro žinutė | „Twitter“ nuotr.

T.Fergusonas vėliau pateikė atsaką airiui: „Mano kalė (Conoras McGregoras – aut. past.) vėl prabilo. Kitą kartą rašydamas žinutę pažymėk mane, ******. Aš ateinu tavęs ir tavo komandos“.

Nuo tada kovotojai kiek aprimo, o praėjus 2 savaitėms po turnyro C.McGregoras staiga sugalvojo atsiprašyti T.Fergusono. Jis pareiškė nenorėjęs taip užsipulti amerikiečio. Žinoma, po kiek laiko C.McGregoras tradiciškai ištrynė savo žinutę.

Conoro McGregoro žinutė | „Twitter“ nuotr.

Conoro McGregoro žinutė | „Twitter“ nuotr.

Buvęs dvigubas UFC čempionas Henry Cejudo, matydamas C.McGregoro ir T.Fergusono nesutarimus, pareiškė, kad jiems derėtų susikauti tarpusavyje.

„Manau, kad Fergusonas būtų tinkamas varžovas Conorui. Conoras turėtų vilčių laimėti tą kovą. Šiuo metu jam negalima duoti kažko iš elitinių kovotojų, nes jie Conorą rimtai sužeistų. Pamelžkite tą pinigų karvę kovoje su Tony. Conorui dabar reikėtų kaip nors grįžti į pergalių kelią ir kovoje su Tony jis tikrai galėtų tą padaryti“, - svarstė H.Cejudo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
LKL