FutbolasLT_S01E32: Barbekiu Marijampolėje, Poškus Jonavoje ir „Žalgirio“ filmas (4)

2022.05.24 16:38
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Kai prieš savaitę „FutbolasLT“ vedėjai prakalbo apie chamizmą jaunimo sektoriuje, iškart po laidos publikavimo vienas po kito tėvai pradėjo apeliuoti į laidos vedėjų sąžinę. Ta proga, startavome ne nuo pozityvių dalykų, o nuo savaitės atgarsių. Galiausiai, visi klausimai susiję su tomis konkrečiomis rungtynėmis, buvo uždaryti ir Evaldas Gelumbauskas, Aurimas Budraitis ir Naglis Miknevičius bendrai sutarė, kad prie šių rungtynių nebegrįš.

Praėjusią savaitę A lygoje buvo sužaistos ketverios rungtynės, po kurių buvo iškelti klausimai: Ar nebekliba Roko (Garasto) kėdė? Ar kliba Vladimiro Čeburino? Mariaus Šlutos. Taip pat buvo pasidžiaugta pirmu „Šiaulių“ įvarčiu įmuštu ne „Jonavai“ ir užduotas dar vienas klausimas: kur dingo Miguelio Moreiros kritikai?

„Jonavos“ klubas turi naują trenerį, kuris jau dirbo klube, tik tąsyk jis dirbo Roberto Poškaus asistentu. Tas pats R.Poškus buvo kviečiamas sugrįžti į „Jonavą“ ir taisyti esančią situaciją.

Praėjusią savaitę paskelbta, kad balandžio mėnesio naudingiausiu žaidėju tapo Linas Klimavičius. Pats Linas laidoje džiaugėsi įvertinimu, įvardino Marijampolėje patirto pralaimėjimo priežastis ir pasvajojo apie sugrįžimą į dar aukštesnį lygį.

Savaitės pozityvu tapo – Baltijos futbolo akademijos šešiolikmečių apsilankymas Italijoje ir ten iškovota pirmoji vieta. Deja, šalia gerų dalykų, vėl teko kalbėti ir ne apie tokius gerus. Ir šioje vietoje ne pirmą kartą pasižymėjo „Be1 NFA“ vyriausiasis treneris.

„Džiugas B“ praėjusį penktadienį Antroje lygoje patyrė sutriuškinimą 0:16, tad darsyk sugrįžome prie klausimo, ar tikrai A lygos klubams reikalingos dublerių komandos?

Moterų futbolo skiltyje dėmesį skyrėme pralaimėtam „Saned“ protestui, šeštajam A lygos turui bei pirmojo rato geriausių komandų žaidėjų rinkimams.

Tinklalaidę užbaigėme 37 Valdo Ivanausko kariais bei žiūrovų klausimais, tarp kurių net dusyk buvo paminėtas „Žalgirio“ filmas.

Gero žiūrėjimo (arba klausymo):

 

 

 

0:00 Intro. Praėjusios savaitės jaunimo futbolo atgarsiai

31:48 Pozityvas

38:15 Ar Roko kėdė vėl tvirta? O Vladimiro?

49:09 Ar kliba M.Šlutos kėdė?

52:43 „Šiauliai“, pagaliau, įmušė ne „Jonavai“

54:40 Kur dingo M.Moreiros kritikai?

57:51 „Jonavos“ treneriu galėjo tapti R.Poškus

1:00:51 L.Klimavičius – apie mėnesio MVP, nesėkmę Marijampolėje ir sugrįžimą į aukštesnį lygį

1:11:01 „Pasakyk, kad gudrus“

1:16:19 BFA pergalė Italijoje

1:20:03 MVP, LVP, Staigmena

1:26:31 Be1 NFA trenerio išsišokimas ir likusi Pirma lyga

1:37:05 Ar reikalingos dublerių komandos pralaiminčios 0:16?

1:45:36 LFF taurės aštuntfinalis

1:49:55 Moterų futbolas: protestas, turo apžvalga, geriausiosios 1 rate

2:01:14 37 Lietuvos rinktinės kariai

2:13:55 Žiūrovų klausimai 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų