O.Usyko žmona tikisi, kad Rusija bus padalinta, garsus Ukrainos futbolininkas stojo ginti gimtinės

2022.05.24 15:17
„instagram“ ir „sport.ua“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„instagram“ ir „sport.ua“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Garsus Ukrainos futbolininkas – 37-erių Oleksandras Sytnykas – stojo ginti gimtinės, - informuoja „sport.ua“. Teigiama, kad buvęs saugas paėmė ginklą į rankas ir šiuo metu karo fronte priešinasi okupantams.

O.Sytnykas 8 metus priklausė Kyjivo „Dinamo“ klubui, o 2006 m. su Ukrainos jaunimo (iki 21 metų) rinktine tapo Europos vicečempionu. Per karjerą jam teko žaisti ir Mariupolio, ir Bučos miestuose, kurie kone labiausiai nukentėjo per Rusijos invaziją.

Dabartinis Mariupolio „Mariupol“ klubo treneris Ostapas Markevyčius iki šiol negrįžo į Ukrainą. Jis nusprendė išvykti į Ispaniją, kurioje anksčiau dirbo „Villarreal“ jaunių treneriu. Ten O.Markevyčius renka humanitarinę pagalbą Ukrainai.

„Norėjosi grįžti į Ukrainą ir ten kažkaip padėti šaliai, bet šiuo metu turiu labai daug darbo Ispanijoje. Futbolas nuo vaikystės man buvo visas gyvenimas, tačiau šiuo metu apie jį nėra kada galvoti. Mūsų komandos futbolininkai dabar išsibarstė po pasaulį. 9 iš jų išvyko į „Šachtar“ stovyklą, o kiti – į Ispaniją, Prancūziją, Bulgariją, Austriją, Azerbaidžaną ir t.t.“, - sakė O.Markevyčius.

Teigiama, kad Mariupolio klubo nariams ir 300 akademijos auklėtinių pavyko ištrūkti į saugesnę zoną. Jie iš savo telefonų trynė bet kokią informaciją, kuri leistų suprasti, jog jie palaiko Ukrainos armiją. Tik tokiu būdu jiems buvo leista pravažiuoti pro rusų patikros punktus.

Vieni Ukrainą gina ginklu, antri renka humanitarinę paramą, o treti padeda skleisti informaciją pasauliui apie tai, kas vyksta Ukrainoje. Viena iš aktyviausiai socialiniuose tinkluose besireiškiančių moterų dabar yra Oleksandro Usyko žmona Jekaterina. Ji kasdien dalinasi informacija apie tai, ką išdarinėja Rusijos okupantai, o neseniai užsiminė apie norą, kad okupantų šalis būtų padalinta.

„Kažkaip šitas planas neišsipildė! Manau, kad istorija pasikeis ir mes dalinsimės Rusiją!“, - rašė J.Usyk, pasidalinusi žemėlapiu, kaip Ukraina neva turėjo būti padalinta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų