O.Alijevas užstojo A.Milevskį konflikte su Ukrainos modeliu: „Astafjeva žinoma tik dėl savo nuogų nuotraukų“

2022.05.23 22:52
Daša Astafjeva ir Oleksandras Alijevas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Daša Astafjeva ir Oleksandras Alijevas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Buvęs Ukrainos rinktinės futbolininkas Artemas Milevskis savo elgesiu neseniai pribloškė Ukrainos dainininkę, laidų vedėją ir modelį Dašą Astafjevą, kuri šiuo metu savanoriauja ir padeda pamaitinti ukrainiečius.

„Milevskis taip ir liko Kyjive. Kartą jis atėjo į mūsų centrą ir pradėjo reikalauti sriubos. Viena iš mūsų savanorių pasakė Milevskiui, kad jis turi pinigų nusipirkti išgerti, o sriubai pinigų jau neturi? Mes už surinktus pinigus perkame produktus, kad tą sriubą galėtume išvirti, o Milevskis, atėjęs ir pareikalavęs sriubos, norėjo atimti 6 porcijas iš vaikų arba karių. Tada jau mano nervai neatlaikė. Nuo tada Milevskis pas mus nebeateina. Man gėda dėl tokių žmonių, kurie nesugeba padėti nei sau, nei draugams, kai šiuo metu kariuomenėje yra daug žmonių be jokios karinės patirties, bet jie supranta, kad šaliai būtina pagalba ir jai padeda“, - „Petrov live“ eteryje kalbėjo D.Astafjeva.

Buvusį komandos draugą nusprendė užstoti Oleksandras Alijevas, pats 4 metus žaidęs Ukrainos futbolo rinktinėje.

„Esu gerai susipažinęs su šia situacija. Artemas man viską papasakojo. Man nepatinka, kai žmonės tokias situacijas išnaudoja viešiesiems ryšiams. Visi puikiai žinome, kas tokia yra Daša. Girdėjau, kad ji ten sėdėjo ir prieš kameras vaidino kaip skuta bulves. Net jei Tioma ir paprašė vienos porcijos sriubos, ar tikrai taip sunku buvo jam jos įpilti? Kiekvienas dabar šaliai padeda kaip gali. Aš ginu Ukrainą ginklu, Artemas rūpinasi huminatarine pagalba, o Daša vaidina, kad skuta bulves. Ar ji namie bent yra skutusi bulves?

Daša, nustok ieškoti sau naudos iš šio įvykio. Visada užstojau Artemą ir toliau jį ginsiu. Ne tavo reikalas, ką jis geria ir ne tavo reikalas, ką jis išgali nusipirkti. Tavo pinigų jis juk neatėmė. Jei tau kažkas nepatinka, pasakyk jam tai asmeniškai ir nekurk iš to viešųjų ryšių kampanijos. Apskritai, kiek žmonių dar pamena, kas yra ta Astafjeva? Iš kur mes apie ją žinome? Iš to, kad ji fotografavosi nuoga?“, - klausė O.Alijevas.

Netrukus į O.Alijevo komentarą sureagavo D.Astafjeva.

„Žinojau, kad kai kurie futbolininkai yra verksniai, bet nemaniau, kad tokie dideli... Pagal juos aš jau mėnesį rengiu viešųjų ryšių „kampaniją“, nors apie tą istoriją pasisakiau tik vieną kartą. Kaip matau, bičiuliai jau pradėjo užstoti vienas kitą. Dabar laukiam, kol pasisakys tėvai?“, - klausė D.Astafjeva.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA