Lietuva
I kėlinys, 8 min.
16
:
8
Atsinaujins po sek
Latvija

S.Alvarezas stumia revanšinę kovą su D.Bivolu į šalį: įvyks trečioji jo kova su G.Golovkinu (4)

2022.05.23 22:41
Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

 Nepaisant to, kad 31-erių metų meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas (57-2–2) pralaimėjo Dmitrijui Bivolui ir dar ringe pareiškė, kad norės revanšo rugsėjo mėnesį, tačiau dabar nusprendė patraukti šią kovą į šalį ir stoti į trečiąją tarpusavio dvikovą su 40-mečiu kazachu Genadijumi Golovkinu.

„Mes turėjome kontraktą su G.Golovkinu, todėl privalome užbaigti tai, ką pradėjome. Manau, kad tai yra dvi didžiausios bokso kovos – viena su G.Golovkinu, kita – su D.Bivolu“, – pirmadienį kalbėjo S.Alvarezas. „Taip, pralaimėjau, bet tai nereiškia, kad nebandysiu dar kartą. Čia svarbiausia yra atkaklumas ir mes tai darysime dar kartą. Aišku, kad grįšiu rugsėjį, o artimiausiomis dienomis paskelbsime apie kovą.

Kai vasario mėnesį S.Alvarezas pasirašė kelių kovų sutartį su Eddie Hearno „Matchroom Boxing“, buvo įtraukta jo kova su G.Golovkino rugsėjo 17-ą dieną. S.Alvarezas dabar sugrįš į svorio kategoriją iki 168 svarų, kurioje jis yra neginčijamas čempionas, o Meksikos nepriklausomybės dienos savaitgalį gins visus keturis „super“ vidutinio svorio kategorijos čempiono diržus.

Kol kas nėra žinoma kovos vieta, tačiau pirmosios dvi jų kovos vyko Las Vegase, o kiekviena iš jų atnešė daugiau nei 20 mln. JAV dolerių pajamųū.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų