D.Sosnovskis apie abejotinomis aplinkybėmis Ukrainos bokso federacijos prezidentu išrinktą V.Prodyvusą: „Tai Ukrainos išdavikas“

2022.05.23 21:37
Dmitrijus Sosnovskis | Organizatorių nuotr.

Dmitrijus Sosnovskis | Organizatorių nuotr.

 Ilgametis Ukrainos bokso rinktinės vyriausiasis treneris Dmitrijus Sosnovskis piktai pasisakė apie Vladimirą Prodyvusą, kuris neseniai abejotinomis aplinkybėmis buvo išrinktas Ukrainos bokso federacijos prezidentu.

„Koks jis dar prezidentas? Jie surengė kažkokią surežisuotą konferenciją, kur su daugybe procedūrinių pažeidimų jis neva buvo išrinktas prezidentu. Prodyvusas – ne prezidentas, o apsimetėlis. Aš jau daug kartų sakiau, kad jis nori sugriauti Ukrainos boksą“, - „sport.ua“ sakė D.Sosnovskis.

Nors treneris nepripažįsta V.Prodyvuso, kaip federacijos prezidento, tačiau tarptautinės bendruomenės vertinimas yra kitoks. Tarptautinė bokso federacija (IBA) jau spėjo paskirti V.Prodyvusą viceprezidentu. Tuo pačiu IBA prezidento postą išsaugojo rusas Umaras Kremliovas, kuris vienintelis pretendavo į šias pareigas, kai jo konkurentas Borisas van der Vorstas buvo pašalintas dar prieš rinkimų pradžią. B.van der Vorstas jau kreipėsi į sporto arbitražo teismą.

„Pamenate, ką Prodyvusas kalbėjo karo pradžioje? Jis sakė netikėti naujienomis apie tai, kad išvežė savo šeimą iš Ukrainos ir kad jis tuoj grįš. Po tų žodžių jis dar negrįžo. Jis yra kolaborantas ir Ukrainos išdavikas. Dabar jis su Kremliovu toliau griaus bokso įvaizdį. Tikiuosi, kad šio sporto žvaigždės susivienys ir padarys viską, kad boksas nebūtų pašalintas iš olimpinės programos. Būtų liūdna, jei dėl kelių žmonių veiksmų nukentėtų milijonai boksininkų ir trenerių“, - pridėjo D.Sosnovskis.

Nors IBA iš tarptautinių varžybų ir pašalino Rusijos bei Baltarusijos boksininkus, tačiau pagrindiniuose čempionatuose ir toliau puikuojasi pagrindinio federacijos rėmėjo – „Gazprom“ – logotipas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų