M.Verstappeną praleisti privalėjęs S.Perezas reikalauja pokalbio su komandos vadovais Ch.Leclercas pareiškė, kad „Ferrari“ tokių nesėkmių nebegali kartoti

2022.05.22 21:12
Sergio Perezas | „Stop“ kadras

Sergio Perezas | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Barselonos trasoje įvyko dramatiškos 6-osios „Formulės 1“ sezono lenktynės – Ispanijos GP. Jas laimėjo ir naujuoju čempionato lyderiu tapo olandas Maxas Verstappenas iš „Red Bull“ komandos.

Lenktynėms artėjant prie pabaigos priekyje dar buvo meksikietis Sergio Perezas („Red Bull“). Tada jam buvo liepta praleisti greičiau trasoje važiavusį M.Verstappeną. S.Perezas pareiškė, kad tai nesąžininga, bet vis tiek vykdė komandos nurodymą.

„Aš džiaugiuosi dėl komandos sėkmės, bet mūsų dabar lauks pokalbis. Manau, kad galėjau kovoti dėl pergalės. Aišku, galų gale komanda vis tiek laimėjo“, - sakė S.Perezas, kuriam M.Verstappenas dar lenktynių metu radijo ryšiu padėkojo už praleidimą.

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris po lenktynių gynė pasirinktą taktiką: „Tokiais atvejais tikrai nesinori rizikuoti. Tuo metu trasoje buvo labai karšta, bolidai buvo ant perkaitimo ribos. Maxas su Sergio važiavo skirtingomis taktikomis, jų padangos tuo metu buvo nevienodai sudilusios. Checo su tuo padangų komplektu vis tiek tikriausiai nebūtų išsilaikęs iki finišo. Dėl to jis paskui buvo pakviestas į boksus, o grįžęs dar pelnė svarbų papildomą tašką už greičiausią ratą. Vietoj rizikos pasirinkome garantuotą dublį, todėl tai buvo teisingas sprendimas“.

Kur kas liūdniau lenktynės susiklostė „Ferrari“ komandai. Beveik pusę lenktynių dominavęs monakietis Charlesas Leclercas turėjo daugiau nei 12 sek. pranašumą prieš visus persekiotojus, kai jo bolidas staiga prarado galią ir jam teko pasitraukti.

„Nebuvo jokių įspėjamųjų ženklų, kad galiu prarasti galią. Tiesiog kažkas sugedo ir galia dingo. Liūdna. Turime išsiaiškinti, kas nutiko, ir pasirūpinti, kad tokie dalykai nebesikartotų. Negalime sau leisti nefinišuoti lenktynėse“, - tikino Ch.Leclercas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Kituose PČ žinodavai jog pamatysi subtilaus grožio , atviresnio kūno ir aišku būdavo kai kur labai vulgaru . Bet bent žinodavai jog , tai ir yra įvairovė kuri pasimato PČ metu . O būtent FIFA ir deklaruoja apie pagarbą visiems , kad ir koksai bebūtum . Dabar Kataras praktiškai tai nužudė
2022 11 28 12:13
+18
Jau nuo pradžių buvo galima tikėtis , kad bus į šį futbolo mačą įmesta ir politinių trupinių . Realiai nuo to manau tik smagiau futbolo žiūrovam. Nes dažnu atveju sporte tokie dalykai aikštelėje prideda papildomo šarmo , besalygiškos kovos . Plius dar daugiau šiom rungtynėm šarmo daduos , tai jog šis mačas realiai ir JAV ir Iranui yra gyvenk arba mirk . Tikrai bus įdomu stebėti . Rinksiuosi asmeninškai šį mačą rytoj , o ne Anglija - Velsas.
Nu va vokiečiam patiems teks priisiminti savo dvigubus standartus kurie susiję su diskriminacija . Verkia , kad negali mūvėti iškreiptos ideologijos raiščių , bet patys kitos etninės grupės žmogų laiko nesavu . Kol Ozilas padėjo skinti skambias pergales su nacionaline rinktine kai buvo savo pike tol jis Vokietijoje buvo gerbiamas . Bet tik forma krito tuoj pat pradėjo elgtis kaip su antrarūšiu , o ne paprastu etniniu vokiečiu . Todėl manau , kad šis atkreipimas į dvigubus jų standartus yra visiškai teisingas . Jei nori būti pasaulio teisėju , tai ir pats privalai būti doras bei teisus kiekviename žingsnyje
2022 11 28 11:51
+15
Jeigu JAV bus suspenduoti "už įžeidimą", o Iranas savo rinktinę suspenduos už himno negiedojimą, kas žais? Perkam popkorną ir žiūrim.
gaila , kad sporto komentatoriai tarpusavyje kalba tarp savęs , ir puse kelinio prakalbejo, ir nepastebejo , kad varžovas užmyne ant kojos Ronaldui , nes matomai nepatiko rungtynes , tiesiog jiem s ....buvo nuobodu , gerai kad laimejo portugalai ,2-0 prieš urugvajų